volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

První máj - Svátek práce a lásky

Datum: 1.5.2019

1. květen je významný den ze dvou důvodů. Jedná se o svátek práce a zamilovaných. Co k této příležitosti vaší drahé polovičce pořídit světelný dárek, abyste je k tomu dni volna potěšili ještě více?

Státní svátek znamená jediné - den volna pro odpočinek, rekreaci, výlet, čas strávený s přáteli a rodinou či domácí úklid. Ať jsou vaše plány pro Svátek práce jakékoliv, je dobré si připomenout, že se jedná i o český svátek lásky a zamilovaných. Proto není na škodu vašemu drahému či drahé dát menší dárek. Nemusí to být něco drahého, stačí drobnost, například květina, pozvání do kina či restaurace, bonboniéra nebo světýlko. Přesně tak, i některým z našich světel můžete někomu udělat radost.
 
 
 
Nevíte si ale rady co a jak vybrat? Nemějte obavy, ihned vám s výběrem poradíme! V našem velkém jarním výprodeji naleznete dostatek svítidel pro každou místnost i příležitost. Manželce můžete vybrat nový lustr či stropní svítidlo do kuchyně. Pro manžela můžete najít novou lampičku do pracovny nebo zářivkové svítidlo pro garáž a dílnu. Radost ovšem při této příležitosti můžete udělat i prarodičům a koupit jim nová venkovní světla na zahrádku a pergolu. I pro děti jsme si připravili spoustu lamp, lampiček a nočních světýlek, aby jste i svým ratolestem mohli udělat radost.
 
 
 
Vzhledem k přicházejícím teplým a delším dním budeme moci strávit více času venku na zahrádce, pergole a terase. Zajisté nechcete teplé večery trávit potmě a proto pro vás máme v našem jarním výprodeji spoustu venkovních svítidel pro nejrůznější využití. Naleznete zde nájezdová svítidla, nástěnná svítidla, solární lampy a lampičky, reflektory, senzorová svítidla, zahradní lampy a mnoho dalších!
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i