volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Prodáváme italská designová svítidla Ideal Lux

Datum: 1.8.2016

Preferuje do svého interiéru designové osvětlení? Pak vám doporučujeme prohlédnout si lampy a lustry z nové kolekce italského výrobce Ideal Lux.

Preferuje do svého interiéru designové osvětlení? Pak vám doporučujeme prohlédnout si lampy a lustry z nové kolekce italského výrobce Ideal Lux. 

Italové používají vysoce kvalitní sklo

Líbí se vám lustry nebo lampičky, které jsou ve tvaru starých vláknových žárovek, takzvaných edisonek? Právě toto je dílem výrobců z italské značky Ideal Lux. Jedná se o kolekci Luce, ze které je jasně vidět, že Italové ví, jak si s designem pohrát. A dokazují to i v novém katalogu pro rok 2016. 

Jak můžete vidět na obrázcích níže, v kuchyních, ať už jsou v přírodním stylu, nebo naopak moderním minimalistickém, vypadají designové lustry z edic Flut a Audi parádně. Velkou předností je nejen jejich tvarové pojetí, ale i kvalita použitých materiálů. Často je využíváno triplexové nebo opálové sklo. Protože je nyní trend spojovat kuchyň s obyvákem, je nové osvětlení v hojné míře osazováno více žárovkami, čímž je zaručen osvit i velkých prostor. 

Pod textem si můžete prohlédnout nejžádanější novinky z designového osvětlení Ideal Lux. Řadu z nich jsme nyní zlevnili. 

Designový lustr Ideal lux z kolekce Flut  Moderní lustr Ideal Lux kolekce Audi

Designové lustry a lampy Ideal Lux Coffee

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.