volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Přivítejte jaro stylově!

Jistě jste již zaregistrovali, že zima je pomalu na ústupu a přichází dlouho očekávané jaro. Jste na vytoužené dny trávené na zahradě připraveni?

Venkovní svítidla jsou nezbytností

Zima se nám chýlí ke konci a pomalu ale jistě nastává vytoužené jaro. To s sebou nese nejen prodlužující se světlo, ale také teplejší dny a večery. Nyní již budete opět konečně moci trávit více času venku. Snad každý z vás se určitě těší na posezení s přáteli a rodinou při večerní grilovačce či u plápolajícího ohýnku. Také bude potřeba dát zahradu do pořádku, abyste se zde vy i vaši hosté cítili dobře. Veškerá činnost se nyní protáhne až do tmy. Proto je nezbytné mít venkovní prostory kolem celého domu dobře osvětleny.
null 
Začít byste měli hned u vchodu. Skvělou variantou mohou být kupříkladu různá nástěnná svítidla, která budou svítit dostatečným světlem. To vám přijde vhod jak při práci na zahradě, která se může protáhnout do pozdějších hodin, tak také při příchodu k domu s nákupem. Vybrat si můžete také z řady svítidel se senzorem, která se sama rozsvítí po zaznamenání pohybu a poté se po čase opět sama vypnou.
Na různých místech mohou také dobře zapůsobit různá venkovní bodová svítidla. Vypadají velmi moderně a vkusně. Některá bodová svítidla si navíc můžete natočit přesně tam, kam zrovna potřebujete. Což například při grilování či jiném posezení venku bezpochyby oceníte.
 
U garáže, kde je potřeba umýt auto či obstarat jiné věci, se bude světlo také hodit. Krom klasického osvětlení byste měli zauvažovat také o nájezdových svítidlech. Ta vám pomohou lépe trefit příjezdovou cestu do garáže a vy si tak zbytečně nerozjezdíte trávník.
null                   null 

Útulnou zahradu dělají i drobnosti

Při pořizování venkovních svítidel byste měli myslet nejen na praktickou stránku, ale také na to, aby design celého exteriéru dobře vypadal. K tomu vám mohou dopomoci například různá solární svítidla, která můžete umístit prakticky kamkoliv. Jejich světlo vám nejspíš při práci příliš neposvítí, za to při dobře promyšleném rozmístění budou velmi hezky dolaďovat celek.
V různých venkovních altánech, balkonech či terasách může vše doplnit závěsné svítidlo. Také různé zahradní lampy jsou velmi příjemnou variantou. Krom toho se může vám i dětem pro večerní dobrodružství hodit některá ze svítilen či čelovek.
null                 null
Veškerá venkovní svítidla jsou bezpečná a splňují normy pro venkovní použití. Nemusíte se tak bát žádného zkratu či podobného poškození vlivem počasí. Abychom vám příchod jara ještě více zpříjemnili, připravili jsme si pro vás také velký výprodej, kde spoustu venkovních svítidel můžete pořídit za výhodnější ceny.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i