volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Připravte se na jaro s venkovním osvětlením

Autor:Šimek Lukáš

Také se už těšíte na jaro jako my? Zimní bundy vrátíme do skříní, vše kolem nás začne rozkvétat a večery budeme trávit na zahradě, pergole či terase. A proto je nutné nezapomenout na správné venkovní osvětlení!

Pomalu, ale jistě končí zimní období a přichází jaro. A s jarem přichází ruku v ruce i teplejší a hezčí počasí, na které určitě spousta z nás netrpělivě čeká. Zahrádka a okolí domu se zbaví sněhového povlaku, což je pro zahrádkáře a kutily jasný signál, že již nemusí trávit večery pod střechou. Znamení je to samozřejmě i pro všechny ostatní, co se pouze těší na večerní posezení na terase, ať už s knihou a čajem či s rozpáleným grilem. Nechť už jsou vaše plány na dlouhé teplé večery strávené venku jakékoliv, nechcete je přeci strávit po tmě, proto je třeba myslet na svítidla pro vaši zahradu a okolí domu.
 
 
Praktická, ale i estetická venkovní osvětlení 
  
Primárně byste se měli zaměřit na praktické osvětlení vaší zahrady či okolí domu. Jinými slovy, abyste měli i večer dostatek světla - nechcete přeci uklízet nebo odemykat dveře po příchodu z nákupu v naprosté tmě. S tímto vám pomohou například naše nástěnná svítidla, která při správném rozmístění výborně osvětlí okolí domova.
 
Pracujete rádi až do večera na zahradě a zároveň byste jí chtěli dodat trchu šmrnc? Nemějte obavy, v naší nabídce máme i venkovní svítidla, která perfektně plní praktickou, ale i estetickou formu osvětlení. Příkladem takových svítidel mohou být venkovní lampy, které dodají dostatek světla a zároveň jsou skvělým designovým doplňkem.
 
 
 
Nejpraktičtějším řešením pro osvětlení zahrady jsou však solární svítidla. Není třeba je jakkoliv napájet a navíc o ně nemusíte mít obavy, protože mají zaručenou velmi vysokou hodnotu krytí IP. Poslouží skvěle pro osvětlení zahradní cestičky, záhonků, jezírka či skalky. Stalo se vám někdy, že jste odcházeli ze zahrádky s plnou náručí nádobí nebo nářadí a potřebovali jste si rozsvítit, ale jednoduše to kvůli plným rukám věcí nešlo? Velkým usnadněním nejen pro tuto situaci jsou zahradní svítidla se senzorem, která se při zaznamenání pohybu automaticky rozsvítí a po určitém časovém úseku znovu zhasnou.
 
 
 
Posviťte si na cestu domů
 
Bydlíte na samotě, případně v ulici, která nemá moc pouličních lamp a není tam příliš dobře vidět? Máme tu pro vás snadné a efektivní řešení v podobě nájezdových svítidel. Ta jsou skvělá pro osvětlení příjezdové cesty, kde poskytnou dostatek světla a vy můžete bezpečně a bezstarostně zaparkovat. Využít je můžete ovšem i pro zahradu a osvětlení terasy.
 
 
Jednoduše řečeno, venkovní svítidla by měla být nedílnou součástí vašeho exteriéru. Udělejte si tedy radost a zkrášlete svou zahradu novými svítidly z našich slevových akcí! 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.