volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Posviťte si na dlouhé letní večery!

Datum: 22.8.2019

Venkovní svítidla přinášejí famózní atmosféru po celý rok. V letním období oceníte krásná a funkční světla při grilování, letních oslavách, posezení i při párty s přáteli.

Majitelé větších i menších zahrad se snaží vytvořit místo, kde budou moci odpočívat a bavit se ve dne i po setmění. Samozřejmostí je k večernímu posezení nebo párty i dostatečné venkovní osvětlení.

Užitková světla

Letní večer strávený na zahradě nebo terase, nutně potřebuje kvalitní venkovní svítidla. Při grilování, posezení u skleničky nebo jen při čtení knížky, oceníte centrální osvětlení v podobě reflektorů. Umístěte je ale v dostatečné vzdálenosti od posezení, aby vás neoslňovaly. Při zahradní párty můžete k dokreslení atmosféry použít doplňková světla v podobě barevných řetězů, lucerniček nebo LED pásků.

Dekorativní svítidla

Tato svítidla mají vaši zahradu dekorovat a dodat ji punc jedinečnosti. Nasviťte si například keře či stromy bodovými světly. Nebo použijte reflektor na osvícení kamenů, soch, popřípadě na osvětlení vodopádu. Velmi pěkně bude vypadat cestička klikatící se zahradou osvětlená solárními světly. Pokud máte na zahradě bazén, nezapomeňte i na jeho osvětlení. Inspiraci najdete v našem dřívějším článku Osvětlení bazénů.

Venkovní osvětlení

Venkovní osvětlení plní několik funkcí, a to osvětlovací, užitkovou a dekorativní. Svítidla určená k venkovnímu použití jsou vyráběna v mnoha typech a designech. Můžete vybírat z nástěnných či závěsných svítidel, zahradních lamp, zapuštěného i LED osvětlení. Kromě své hlavní funkce osvětlovat zahradu a venkovní prostory, plní i roli designového prvku. Hlavně nezapomeňte při nákupu venkovních svítidel sledovat stupeň IP krytí, které vám zajistí, že je svítidlo odolné proti vodě, větru i prachu. Další nápady o venkovním osvětlení pro zahradu naleznete i v článku - Vánoční inspirace pro letní zahradu.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i