volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Posviťte si na každou práci

Při jakékoliv práci, kterou děláte v přítmí či přímo večer, potřebujete svítit. Pořiďte si vhodná svítidla, aby vás zbytečně neunavila víc, než je potřeba.

Pracovní povinnosti v zaměstnání

Každý to určitě zná. Ráno po probuzení kroky většiny naší populace vedou do práce. Pokud jste právě vy v roli majitele firmy či zaměstnavatele, nezapomeňte na vaše zaměstnance. Pouze kvalitní práci každý ocení. Aby tomu tak bylo a aby zaměstnanci neustále nezívali a nebyli unaveni, je dobré a dá se říci, že nezbytné, zařídit pracoviště tak, aby zde světlo bylo kvalitní a vašim pracovníkům se dobře pracovalo. Pokud se jedná o různé kanceláře, sem se většinou umísťují zářivková svítidla. Měl by jich být dostatek a hlavně správná intenzita a teplota světla. Aby světla nesvítila příliš, ale naopak ani málo. V některých kancelářích najdou svoje uplatnění také lustrypodhledová svítidla nebo bodovky , které mohou rovněž vypadat vkusně. Záleží na umístění a velikosti kanceláře. To stejné platí v různých bankách a podobných komerčních prostorech.
  
Ve většině firem nechybí také sklady či výrobní haly. Sem není vhodné montovat klasická interní svítidla. Tato světla potřebují být odolnější proti prachu a dalším nečistotám. Také zde bývá často chladněji, proto zde může být větší vlhkost. Do těchto prostor jsou nejlepší technická či průmyslová svítidla, která mají vyšší IP krytí a jsou tak mnohem více odolná než klasická vnitřní svítidla.
 
Je však mnoho dalších zaměstnání, kde je potřeba kvalitní osvětlení. Může to být kadeřnictví, různé obchody a mnoho dalších. Ať už zkrátka vlastníte jakoukoliv firmu, osvětlení je zde vždy na prvním místě.
null      null

Práce doma i na zahradě

Jakmile se vrátíte z práce domů, pracovní kolotoč tím převážnou většinu týdne nekončí. Přeci jen za vás úklid nikdo neudělá. Také je potřeba nachystat večeři či svačiny pro vaše školáky nebo vyžehlit kupu prádla. K tomu všemu je také zapotřebí dobré světlo. V obývacím pokoji je vhodné mít lustr, stropnici nebo bodovku či silněji svítící stojací lampu, která vám může k úklidu centrální svítidlo nahradit. V kuchyni při přípravě pokrmů oceníte různé zářivky či LED svítidla přímo pod kuchyňskou linku. Nebudete tak muset mít zapnutý lustr, který by vám stejně svítil do zad. Do popředí jdou dnes také různá inteligentní svítidla, se kterými si můžete navolit jak intenzitu světla, tak i jeho barvu. A to za pomocí ovladače nebo vašeho chytrého telefonu. Podle toho, jakou práci zrovna děláte a kolik potřebujete světla. Pánové se také často zavřou do garáže, kde něco kutí či opravují. I sem je tedy dobré pořídit si svítidlo. Nejlépe tedy také venkovní, které je odolnější než svítidla vnitřní. 
null                null
Také při venkovních činnostech potřebujete svítit. Ať už okopáváte zahrádku či sklízíte dřevo nebo hrabete listí. Většinu z těchto činností započnete za světla a pokračujete i po setmění, kdy je potřeba si rozsvítit. Zde vám tedy přijde vhod venkovní svítidlo. Třeba různé zahradní lampy, venkovní stropní či nástěnná svítidla a podobné typy, které vám plochu dobře osvítí a vy tak na práci dobře uvidíte. Pokud chcete mít svítidlo, které si můžete přenést, můžete si pořídit také baterii nebo svítilnu. Také čelovka, se kterou si můžete svítit přímo na určité místo, kam směřuje vaše hlava, je dobrý nápad.
null 

Pro školáka i do vaší pracovny kvalitní lampa

Ať už přímo vy či vaše děti potřebujete pracovat u psacího stolu. Možná pracujete z domu nebo jen doděláváte resty ze zaměstnání, možná máte školáka, který si musí psát domácí úkoly a plnit další školní povinnosti. Všechny tyto záležitosti se většinou odehrávají u psacího či pracovního stolu. Lustr a hlavní svítidlo vám však může svítit také ze zadní strany a vám je takříkajíc k ničemu. Je tedy potřeba mít kvalitní stolní lampu, která bude stát přímo na stole a vy si tak na všechny činnosti budete moci posvítit. Na výběr máte spoustu typů a stylů. Od klasických lampiček, až po různé LED lampy či stmívatelné. Děti si mohou vybrat dle svého gusta také svoji oblíbenou barvu nebo pohádkovou či komiksovou postavičku, která jim bude na svítidle dělat radost.
null             null
 
Zkrátka při každé práci potřebujete denní světlo a když není to, tak je nutné kvalitní osvětlení. Nepodceňujte jej a neničte si zbytečně oči.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.