volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení značky Paulmann

„Svítidla od lidí, pro lidi.“

Krátce o společnosti 

Paulmann je velkoobchodní a maloobchodní společnost zabývající se výrobou, prodejem a dovozem svítidel špičkové kvality. Vznikla již roku 1978 a dostala jméno po svém zakladateli Rüdigeru Paulmannovi. Od té doby uplynulo již více než 40 let a společnost si stále zanechává své rodinné kořeny. Během této doby prošla společnost velkou expanzí do téměř 40 evropských zemí, získala několik designových ocenění a dostala se na samotnou špičku evropského osvětlení. 
 
„Jakožto lidé závisíme na našich očích a v důsledku toho i na světle. Světlo nejenže formuje charakter našich pokojů a vede nás skrz temnotu, ale má také vliv na naši náladu a pohodu. Z tohoto důvodu považujeme naše výrobky za mnohem více než jen za estetické zařízení.“, to jsou slova Detlev Paulmanna, generálního ředitele a mluvčího společnosti Paulmann. Hlavním cílem společnosti je vyrábět svítidla, která jsou designová, líbivá, vysoce kvalitní, odolná a zároveň cenově dostupná svým zákazníkům. Z této skutečnosti pramení hlavní motto společnosti „Svítidla od lidí, pro lidi..
 
 
Obr.1: Předváděcí  centrála Paulmann svítidel 

Sortiment 

Paulmann aktuálně na trhu nabízí kolem 2500 produktů osvětlení; venkovních svítidel, LED pásků, podhledových svítidel, koupelnových svítidel, lustrů, lamp a lampiček. Samozřejmě mezi nimi najdete i svítidla, která využívají nejnovější moderní technologie. Tím nemyslíme pouze LED, ale i inteligentní osvětlení a další vychytávky.
 
 
Obr. 2: Mobilní aplikace Paulmann Home a ZigBee technologie

Paulmann u nás! 

V našem eshopu vám nabízíme širokou nabídku svítidel Paulmann, vybírat můžete například z bodových svítidel a koupelnových podhledových svítidel, která u nás mají největší zastoupení. Jedná se vysoce kvalitní svítidla s moderním designem, adekvátním krytím IP a vysokou úsporností, která lze použít jako doplňkové osvětlení pro obývák i koupelnu.
 
Dále vám nabízíme i spoustu lustrů a stropních svítidel, nástěnných bodových svítidel, LED pásků a stolních lamp, kterými můžete vybavit a osvětlit svůj interiér. 
 
 
Obr. 3: Nabízené produkty 
 
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i