volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Osvětlení do kanceláří

Každý potřebuje k práci kvalitní osvětlení. Ať pracujete v kanceláři nebo doma, výběr svítidel byste neměli podceňovat. Světlo má také vliv na výkonnost a soustředění!

Jaké světlo do kanceláře?

V průběhu dne se mění intenzita denního světla. Takové světlo je pro vaše oči nejpřirozenější. Moderní osvětlení umožňuje simulovat denní světlo. Vliv na pohodu v kanceláři má také teplota světla, která by měla být v hodnotách 4000K - 6000K (denní bílé světlo). Tato barva světla povzbuzuje aktivitu a pozornost člověka.

Hlavní osvětlení

Centrální osvětlení kanceláře tvoří velmi důležitý prvek. Na výběr máte z mnoha druhů, tvarů a barev, například závěsná světla, moderní lustry, stropní svítidla nebo zářivky. V kancelářích lze také využít stropní svítidla s ventilátorem. V pracovním prostoru je výhodné použít zdroje osvětlení s nízkou spotřebou energie - dobrou volbou jsou kompaktní zářivky nebo LED zdroje světel.

Kancelářské lampy

Na práci potřebujete dostatečně vidět. To znamená, že pouze centrální osvětlení vám stačit nebude. Nedílnou součástí kanceláří při osvětlení pracovní plochy jsou stolní lampy. Lampa na pracovním stole by měla být polohovací, nejlépe s kloubovým ramenem. Světlo tak můžete přizpůsobit ke čtení, psaní i práci na počítači. Důležité je také umístění lampy na pracovním stole. Praváci by měli lampičku umístit na levou stranu a leváci na pravou, aby si při práci nestínili. Lampa nesmí oslňovat! Kancelářské prostory můžete doplnit i nástěnnými s

vítidly. Zajímavou volbou osvětlení do kanceláří jsou světla s funkcí změny barvy a intenzity světla
Výběrem vhodných a kvalitních svítidel je možné maximální využití denního světla a dosažení velké energetické úspory.
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.