volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

OSRAM - stoletá tradice pro osvětlovací techniku

Znáte společnost s více než stoletou tradicí? Společnost, která vyrábí nepřeberné množství osvětlovací techniky? Jedna taková existuje a my Vám o ní něco řekneme!

OSRAM

Německá společnost OSRAM byla založena před více než sto lety - ochranná známka OSRAM byla zaregistrována v roce 1906. Název firmy OSRAM je odvozen od názvu prvků osmium a wolfram, které se používaly k výrobě světelných vláken v době založení společnosti. V roce 2016 došlo k rozdělení společnosti a část, která se zabývá osvětlením pro domácnosti, se nyní jmenuje Ledvance. Ovšem výrobky Ledvance mají stále logo OSRAM.
 
 
Dnes je společnost OSRAM jedním z největších výrobců osvětlovací techniky na světě. OSRAM si zakládá hlavně na kvalitě produktů a na bezkonkurenčně dlouhé životnosti. Mimo samotné výroby, distribuce a prodeje osvětlovací techniky, se také zabývá navrhováním kompletních osvětlovacích systémů. Například návrhy optimální volby a rozdělení spotřebičů v domácnosti, ale také prezentačními systémy pro komerční sféru.
 
 
Společnost OSRAM je světovou jedničkou v osvětlovacích systémech automobilů, včetně LED světelných zdrojů. Autožárovky OSRAM dosahují vysoké kvality a odolnosti. Kromě automobilového osvětlení nabízí i optické polovodiče nebo systémy pro inteligentní domácnosti (Smart Home). 
 

Světlo

Doma, v práci, při odpočinku i ve veřejných prostorech je zapotřebí osvětlení. OSRAM nabízí klasické žárovky, halogenové žárovky, reflektory, LED žárovky, zářivky nebo výbojky. Architektonické osvětlení budov nebo různá veřejná nasvícení zajišťují reflektory, spoty a venkovní osvětlení. Do interiérů nabízí LED svítidla, bodovky, zářivky, stmívatelné žárovky nebo žárovky. Nabídku uzavírají dekorační světelné zdroje, svítidla různých barev a efektů, světelné řetězy a LED dekorace.
 
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.