volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Oslavte s námi MDD!

Datum: 28.5.2019

Mezinárodní den dětí se blíží a proto jsme si pro vás a vaše ratolesti přichystali tipy na dárky!

Mezinárodní den dětí se u nás každoročně slaví 1. června za účelem připomenutí práv a potřeb dětí na celém světě. S tím jsou spojené i mnohé kulturní, sportovní a zábavní akce, soutěže a programy pro vás a vaše děti, díky kterým jim můžete vykouzlit úsměv na tváři. Samozřejmě jim můžete udělat radost i jinými způsoby, například rodinným výletem, večeří v restauraci nebo malým dárkem. Tím může být sladkost, časopis, hračka nebo světélko!
 
 
 

Lampy, lampy, lampičky 

Pro menší máme širokou nabídku tématických svítilen a lampiček s jejich oblíbenými hrdiny z pohádek a filmů - Auta, Hvězdné války, Mickey Mouse, Spider-Man, Ledové království a mnoho dalších! Jedná se o gumové a plastové lampičky, které jsou uzpůsobené k větší odolnosti a bezpečnosti. Některé ze svítilen jsou zároveň z části projektory - svítidla obsahují otočná kolečka s obrázky, které se mohou promítat na zeď či strop.
 
 
 

Hravé učení 

Pro větší a školáky můžeme doporučit stolní LED lampičky. Od klasických lampiček se kromě LED technologie liší i řadou jiných moderních vlastností. Mezi ně patří stmívatelnost, RGB změna barev nebo dotykové ovládání. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími druhy, od zdánlivě obyčejných až po nejrůznější zvířecí druhy - co takhle třeba svítící slon? Samozřejmě nabízíme i širokou škálu klasických stolních lampiček s rozmanitými dětskými designy, aby na učení či domácí úkoly měly vaše dítka dostatek světla. :-)
 
 
 

Noční pomocník 

Pokud si stále nevíte rady, máme pro vás poslední možnost na dárek, který potěší každé dítě. Noční nástěnná a zásuvková světélka jsou skvělým pomocníkem pro usínání, ale i noční procházky do koupelny či kuchyně. Svítí mírným světlem, které vám dodá dostatečné osvětlení na cestu, aniž byste museli uprostřed noci rozsvítit hlavní zdroj. Tato svítidla nabízíme i se senzorovou a dotykovou funkcí. Stejně jako tomu je u svítilen a lampiček, nabízíme tato světla s designem dětských pohádkových hrdinů - Elsa, Anna a Olaf z Ledového království, Sally a Mike z Příšerek s.r.o. nebo Blesk McQueen z pohádek Auta!
 
 
 
Radostný a příjemně strávený den dětí vám přeje tým e-shopu osvetlenisvitidla.cz

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.