volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Objevte svítidla značky Xiaomi

Značka Xiaomi je známá především z oboru chytrých telefonů. To však není jediný sortiment. U nás můžete nalézt také kvalitní svítidla značky Xiaomi.

Něco o výrobci

Tato značka má počátky již v roce 2010. Byla založená sedmi obchodními partnery. Původně se jednalo o singapurskou investiční firmu. Ovšem u toho samozřejmě nezůstalo. Nyní se tato společnost zabývá navrhováním, vývojem a hlavně prodejem různých aplikací a chytrých telefonů. Ale není to jediný sortiment, který lze u této firmy vidět. Zabývají se také spotřební elektronikou. Zde můžete najít právě svítidla, která jsou skutečně jedinečná. Jsou moderní a velmi designově povedená. Velmi sympatický je především jejich stanovený cíl. Tím je právě udržení vysoké kvality za nízké ceny. Což je velmi příznivé právě pro zákazníky. V naší nabídce naleznete především sortiment v sekci LED svítidel.
null 

Produkty značky Xiaomi

Jak jsme již zmínili, značku Xiaomi můžete vidět kromě chytrých telefonů také v oblasti osvětlení. U nás můžete najít spoustu svítidel s LED technologií. Krom svítidel jako takových u nás můžete pořídit také chytré zásuvky či venkovní teploměr značky Xiaomi. Co se LED svítidel značky Xiaomi týče, většina z nich je stmívatelná. Můžete si tedy navolit intenzitu svícení dle své momentální nálady a dle svých potřeb. Pokud tedy budete dělat činnost, na kterou je potřeba kvalitní světlo, například čtení, psaní a podobně, můžete si intenzitu zvýšit. Naopak pokud jej budete mít pouze jako podklad u sledování televize či k počítači, postačí vám intenzita svícení nižší. Pořídit si tedy můžete LED žárovky, lampičky, stropní svítidla a lustry značky Xiaomi a další.Veškerý sortiment je vysoce kvalitní. 
 
Pokud již nechcete neustále šmátrat po vypínači, stačí si prohlédnou svítidla se senzorem značky Xiaomi a některé z nich si pořídit. Takové svítidlo se senzorem se může hodit například při noční cestě na toaletu nebo když dostanete v noci žízeň. Veškerá nabídka produktů značky Xiaomi, kterou u nás najdete je moderní a velmi kvalitní. Rovněž splňuje cíl této společnosti a tím je již zmíněná vysoká kvalita za nízké ceny.
    null 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i