volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Novinky z našeho e-shopu

Hledáte místo, kde můžete vždy nakoupit svítidla, která jsou moderní a kde se neustále budete setkávat s něčím novým? Jste tu tedy správně!

Nové trendy na pořadu dne

Dnešní moderní doba jde ruku v ruce s technickým pokrokem, který zkrátka nikdo nezastaví. Proto je důležité neusnout na vavřínech a jít vždy kupředu. U nás jsme si toho vědomi, a proto u nás najdete jak klasiku, na kterou mnozí z vás stále nedají dopustit, tak i svítidla s moderním designem a nejnovějšími technologiemi. Třeba taková LED svítidla jsou u zákazníků stále více oblíbená. Už díky tomu, že s nimi lze uspořit nemalé náklady na provoz nebo jsou šetrné k životnímu prostřední. Ti, kteří si rádi ještě více zpohodlní život, se mohou těšit z chytrých svítidel, kde se s různými novinkami setkáte opravdu neustále. Také venkovní svítidla jsou u nás samozřejmostí. 
 
null 
 
Aby náš sortiment nebyl jednotný, spolupracujeme s mnoha výrobci, a i nadále plánujeme nabídku neustále rozšiřovat. Můžeme tak poskytnout rozsáhlou škálu svítidel a dalších produktů do domácnosti, abychom splnili přání všech našich zákazníků, která bývají opravdu různorodá. I proto se na nás obrací kromě klasických zákazníků také architekti či designéři nebo ti, kdo potřebují osvětlení do svojí firmy a jiných komerčních budov.
 
null 
 
Naše velké plus jsou rozsáhlé skladovací prostory, díky kterým máme vámi objednané zboží ihned při ruce a vy se z něj tedy můžete těšit ve velmi krátkém čase po zaslání vaší objednávky.
Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. To je důvod, proč vám kromě novinek v našem sortimentu přinášíme také vždy něco navíc k vašemu nákupu. Od určité částky totiž získáte dopravu zdarma. O kvalitě našeho zboží svědčí i fakt, že vám můžeme beze strachu nabídnout prodluženou záruční lhůtu.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i