volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Mezinárodní den žen se blíží, nezapomeňte.

MDŽ neboli mezinárodní den žen se neodvratně blíží a my pro vás máme pár tipů na dárečky pro vaši drahou polovičku, maminku nebo sestru, které jim zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Snad každý má v životě ženu, kterou má rád nebo je mu blízká. A nezáleží na tom, jestli je to kamarádka, přítelkyně, manželka, maminka, babička, sestra nebo dokonce kolegyně v práci. A právě těmto všem ženám můžete k příležitosti svátku MDŽ udělat radost například květinou, bonboniérou nebo dárečkem. Říkáte, že si lámete hlavu nad tím, jaký dárek by zrovna ji mohl potěšit? Co si budeme povídat, květiny za pár dní uvadnou a bonboniéru nejspíše potká mnohem rychlejší proces. Co ale takový dárek, který bude dělat radost mnohem déle? Za nás by to mohla být například hezká lampička nebo světýlko.
 
Dekorační svítidla a lampičky potěší
 
V řadách lampiček je v dnešní době už nepřeberný výběr. Můžete sáhnout po kancelářské lampičce, stolní dekorativní lampičce nebo po lampičce na noční stolek. Také je možnost vybrat lampičku, která spojuje funkce všech tří zmíněných naráz. A co takhle RGB lampička, která umí přepínat mezi 16 miliony barev? Pro svou sestru naopak můžete vybrat jednu z dětských nočních lampiček, ty se svou roztomilostí potěší mladší i starší zároveň.
 
  

Pokud hledáte dekorativní svítidlo, je opravdu těžké se netrefit do něčeho, co by udělalo radost. Na výběr jsou například solné a lávové lampy, dekorativní LED svíčky, které imitují plamen nebo ojedinělý podsvícený difuzér vůně. Další možností jsou noční lampičky do zásuvky, které nabízíme v nejrůznějších zvířecích i geometrických verzích.
 
  
 
 
 Dopřejte jí energii na cesty 
 
Stráví budoucí obdarovaná spoustu času na cestách, ať už do práce či kolem světa? Pak jí darujte na tyto cesty dostatek energie! Řeč je o Powerbankách - přenosných zdrojích pro nabíjení. Tento zdroj v pohodlí svého domova nabijete, vezmete si ho s sebou na cestu a kdykoliv si budete potřebovat dobít některé ze svých zařízení, pouze jej kabelem připojíte k Powerbance a ta vám jej plně nabije. Powerbanky jsou kompatibilní s mobilními zařízeními, tablety, elektronickými čtečkami knih, foťáky... Jednotlivé externí baterie se odlišují různými tvary a velikostmi, nejdůležitější jsou však jejich kapacity. Ty jsou v rozmezí 2600 mAh18200 mAh! Můžete tedy vybrat menší zdroj pro jedno plné nabití telefonu, ale i větší, který bude bezproblémově a dostatečně dlouho zásobovat tablet při sledování jejího oblíbeného seriálu či filmu.
 
  
 
Doufáme, že vám naše tipy na dárky pomohly a vyberete ten správný. Hlavně nezapomeňte, MDŽ v pátek 8. března!

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.