volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Menu

Lhůta pro vrácení zboží 30 dnů

Bojíte se, že než si vůbec stihnete rozbalit balík, lhůta pro vrácení vám skončí? Nyní už nemusíte. Doba pro vrácení je u nás až 30 dní.

Nákup bez obav 

Jistě se to stalo snad každému z vás. Objednali jste si zboží a po rozbalení jste zjistili, že v reálu není zcela podle vašich představ. Možná jste dostali či darovali dárek, který se rovněž ukázal jako ne úplně vhodný či žádaný. Ovšem než se někdy dostanete k tomu, abyste zboží vrátili, mnohdy lhůta pro vrácení uplyne rychleji, než by se zdálo. Nyní máte však o tento problém postaráno. U nás si můžete zboží s ledovým klidem objednat. Máte totiž na vrácení delší dobu než doposud.
  
Pokud nakupujete pro soukromé účely, tedy neuvedete IČ ani DIČ, zboží můžete nyní zaslat až do 30 dnů. To už je dostatečná doba na vyplnění formuláře, který naleznete na našich stránkách a zaslání zpět na naši adresu. Kromě celé adresy zde také najdete podrobnější informace ohledně vrácení v této 30denní lhůtě. Nemusíte se tedy bát toho, že vám doma zůstane svítidlo, které nevyužijete. Tato prodloužená lhůta na vrácení je tu jen a jen pro váš pohodlnější nákup.

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i