volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Kvalitní svítidla LEDVANCE

Datum: 6.1.2021

Pokud jste se rozhodli pro nové stropní svítidlo, inteligentní osvětlení nebo třeba reflektor, specialista na tyto typy osvětlení je výrobce LEDVANCE!

S novým rokem je potřeba si pořídit vhodné vybavení vaší domácnosti. Do toho se počítá také vhodné osvětlení. Pokud by se vám hodilo hlavní svítidlo, můžete si pořídit lustr. Ovšem pokud nejste zrovna příznivci lustrů, můžete si pořídit pěkné stropní svítidlo. Velkým odborníkem právě na stropní svítidla je značka LEDVANCE.
 
null 

O výrobci

Značka LEDVANCE je již sama o sobě zárukou kvality. A to jak díky jejich moderním technologiím, tak také díky jejich původu. Jedná se totiž o německou společnost. Zaměřují se především na LED technologie. Právě produkty v LED provedení jsou u zákazníků čím dál oblíbenější. A to nejen díky jejich modernímu designu, ale také pro jejich nízké provozní náklady. Značka LEDVANCE jde neustále s moderními trendy. Vždy se snaží zaměřit na momentální potřeby na trhu a na aktuální trendy, které se mohou neustále měnit. Ve velké míře se zaměřují hlavně na produkty pro chytrou domácnost. Tím máme na mysli různá inteligentní svítidla či LED svítidla. Důraz kladou také na udržitelnost výroby. O jejich velké oblíbenosti a úspěšnosti svědčí také to, že se s ní můžete setkat ve více než 120 zemích.
null 

TOP stropnice a reflektory

Výrobce LEDVANCE vyrábí a nabízí různé typy a druhy svítidel. Pokud například potřebujete osvětlit chodbu či schodiště, mohou vám přijít vhod různá senzorová či schodišťová svítidla. Ta vám mohou zaručit, že již nebudete muset při nočních cestách například na toaletu po tmě či naopak s rozsvíceným hlavním svítidlem, které vás oslní a tím zbytečně probudí. Schodišťová svítidla slouží pouze pro orientaci, což vám zaručí příjemnou cestu i po tmě.
null 
Jestliže máte rádi moderní LED a inteligentní svítidla i těch zde najdete dostatek. Ovšem velký výběr od tohoto výrobce je především v kategorii stropních svítidel. Těch zde najdete opravdu velkou spoustu. A to v různých tvarech a velikostech, tak i v různých odstínech. Do každého interiéru vždy to, co se tam nejlépe hodí.
 
Také u venkovních svítidel má značka LEDVANCE svoje zastoupení. Velký výběr oceníte například u venkovních reflektorů, které vám zaručí kvalitní osvětlení exteriéru. Můžete mít buď reflektory na připevnění ke stěně nebo s držákem či kolíkem. Reflektory jsou také bezpečné a splňují veškeré potřebné normy, které jsou pro správné fungování potřeba.
 null                     null
Pokud vás značka LEDVANCE zaujala, stačí si jejich sortiment prohlédnout a vybrat to pravé svítidlo!

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i