volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Led svítidla - moderní osvětlení dnešní doby

Datum: 11.8.2021

LED svítidla jsou mezi zákazníky čím dál oblíbenější. Nejen jejich moderní design a úspora peněz nadchne snad každého.

Dnešní moderní doba jde s technikou stále dopředu a na trh přichází nové a nové technologie, a to i v osvětlení. Někdo nedá dopustit na klasiku, ovšem ne každému dnes stačí obyčejné svítidlo se základními funkcemi. Velká většina z vás chce, aby dům i prostory kolem něj byly příjemným místem pro rodinu, přátelé i další známé, kteří se k vám zastaví na kávu. Takovým osvětlením, které vám přinese moderní design a překvapí svými výhodami, jsou LED svítidla.
 
null 
 
LED světla využívají úsporný zdroj zvaný LED, který je tvořen diodami. Jejich životnost může být 30 až 80 tisíc hodin. Mají tedy opravdu velmi nízkou spotřebu energie a k tomu skutečně velmi dlouhou výdrž.  LED zdroje také vydávají minimální množství tepla a nevyzařují žádné ultrafialové či infračervené záření. Právě díky tomu je možné LED osvětlení umístit i do nábytku či jiných dřevěných ploch.
LED svítidla jsou jedinečná nejen pro svůj velký výkon, nízkou spotřebu a tím tedy i úsporu. Mají také velmi zajímavý a moderní design. LED osvětlení si můžete zapojit téměř kamkoliv. Svítidla s LED technologií jsou dnes již vyráběna jak pro vnitřní, tak i pro venkovní prostory. Do venkovních prostor je však důležité mít vyšší IP krytí, které odolává vnějším vlivům počasí. LED světla jsou vhodná nejen do obývacích místností, ale také třeba pod kuchyňskou linku, do koupelny i do komerčních budov, hal či třeba skladů.
 
null 
 
V naší nabídce naleznete v kategorii LED osvětlení různé LED lampičky, LED bodovky či lustry, ale také různé typy jedno či více barevných LED pásků. A to samozřejmě není vše. V kategorii LED svítidel toho naleznete mnohem více!
 
null 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i