volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED pásky pro každou domácnost

LED pásky jsou stále oblíbenější mezi našimi zákazníky. Vy je stále nemáte? Můžete to napravit.

Je snad nezbytné mít doma různá svítidla, která vám v každém ročním období rozsvítí váš dům. Ovšem v rozsvícení domu a domova je nepatrný rozdíl. Z domu vám totiž udělají domov zdánlivě nepatrné dekorace a podobné záležitosti. Jednou z těchto věcí se mohou stát například LED pásky.

Zapojení LED pásků

LED pásky jsou velmi oblíbené a stále častěji vyhledávané nejen pro svůj vzhled a funkčnost, ale také pro jejich jednoduchou instalaci. U LED pásků máte na výběr dvě možnosti. Buď klasické diodové LED pásky, které svítí pouze jednou barvou či RGB LED pásky, které oproti těm klasickým mají tu výhodu, že mohou svítit také barevně. Ty jsou totiž osazeny diodami tří barev a to modrou, červenou a žlutou. Můžete se u nich setkat také s názvem barevné LED pásky. Budete k nim potřebovat jak jinak než trafo a také ovladač, abyste si barvy mohli podle svého přání navolit. Jak jsme již zmínili výše, jejich instalace je velmi jednoduchá. Jsou totiž velmi pružné, tudíž dobře ohebné. Manipulace s nimi je tedy bezproblémová. Na spodní straně mají samolepící vrstvu. Stačí tedy sloupnout pásek, který je na ní nalepen a umístit na libovolnou plochu, kterou chcete LED páskem osvítit, zdůraznit či jen tak vydekorovat. Vzledem k tomu, jak již název vypovídá, se jedná o LED produkt. Stejně jako ostatní LED svítidla jsou LED pásky velmi úsporné a mají dlouhou životnost.
null                      null

Kam s nimi?

Možná se teď sami sebe ptáte, kam by se vám mohl takový LED pásek hodit? Odpověď je, že téměř všude. Můžete si jimi oblemovat obývací stěnu, stůl nebo zkrátka co vás napadne. V ložnici či v dětském pokoji budou zajímavě vypadat například na posteli či na skříni (uvnitř, kde alespoň lépe uvidíte na oblečení, ale také zvenku, kde vám bude LED pásek skříň zdobit). Ovšem také na schodišti mohou LED pásky vypadat opravdu luxusně. Svoje uplatnění najdou také v kuchyni. Můžete si zde osvětlit třeba kuchyňskou linku. Pokud si vyberete LED pásek s vyšším IP krytím, můžete jej zapojit také v koupelně.
null              null
Po důkladném uvážení však jistě najdete mnoho dalších míst, kam by se právě vám LED pásky hodily a kde by vám dělaly radost. Zkuste se zamyslet a pořídit si klasické diodové či RGB LED pásky již nyní.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i