volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED osvětlení

Datum: 13.5.2014

LED svítidla jsou něco nového v osvětlění. Něco, co dodá danému osvětlenému prostoru moderní a nápaditý vzhled, což uchvátí a nadchne mnohé z nás.

Dnešní moderní doba se stále vyvíjí a snaží se využívat nejmodernější techniky a to i v osvětlení. Ne každému dnes stačí obyčejné svítidlo se základními parametry. Mnozí z nás preferují aby jejich dům i prostory kolem domu byly chloubou pro rodinu, přátelé i další blízké i vzdálené okolí. Takovým osvětlením, jež je novinkou na trhu jsou LED svítidla.

LED světla využívající úsporný zdroj LED, který je tvořen diodami jejichž životnost se odhaduje až na 50 tisíc hodin. Nabízejí tak opravdu minimální spotřebu elektrické energie a dlouhou životnost. LED zdroje navíc vydávají minimální množství tepla bez vyzařování ultrafialového či infračerveného záření. Díky tomu lze LED osvětlení umístit i do nábytku či jiných dřevěných ploch.

LED svítidla vyzdvihuje nejen výkon ale i jedinečný vzhled. LED osvětlení je možné umístit téměř kamkoliv. Svítidla s LED se vyrábí jak pro interiérové tak i pro exteriérové prostory. Pak už jen záleží na IP krytí, aby bylo natolik vysoké aby svítidlo chránilo před nepříznivými, venkovními podmínkami. LED světla se proto mohou využívat jako osvětlení kuchyňské linky, pro osvětlení koupelen, kanceláří, barů, schodů či různých i obchodních vitrín.
 
Mezi LED osvětlení řadíme, jak různá LED bodová svítidla, LED nástěnné osvětlení, tak i různé častokrát barevné LED pásky a další příslušenství související s LED. 

 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.