volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

LED osvětlení kuchyně – hit roku 2015

Datum: 3.3.2015

Toužíte po funkční a moderní kuchyni? Pak by v ní neměla chybět LED svítidla. Podívejte se, jaké typy jsou nyní k dispozici.

Toužíte po funkční a moderní kuchyni? Pak by v ní neměla chybět LED svítidla. Podívejte se, jaké typy jsou nyní k dispozici. 

Na strop – LED stropní svítidla, bodovky a lustry

Pro základní osvětlení umístěné na strop – ať už ve středu místnosti nebo nad jídelním stolem – nemusí být jen klasický stahovací kuchyňský lustr, ale IN jsou nyní LED lustry, které většinou bývají zavěšené na lanku. Jejich výhodou je nejen úspora elektrické energie, ale také nadčasový design, takže jsou velmi vhodné do kuchyně i obývacího pokoje. 

Pokud máte nižší strop, vhodnější jsou LED stropní svítidla, takzvaná přisazená, která přiléhají přímo ke stropu. Oblíbené jsou i LED bodová světla. To jsou dvojího druhu: buď přidsazená, nebo podhledová. Ta druhého typu se často zabudovávají do sádrokartonů či kuchyňských linek.

LED osvětlení kuchyně


Pod kuchyňskou linku – LED pásky, trubice a podhledová svítidla

V kuchyni je potřeba osvětlit nejen jídelní stůl či barový pult, ale také pracovní plochu. Tedy jaké zvolit LED osvětlení kuchyňské linky? Možností je opět několik. Již jsme zmínili LED podhledová svítidla. Další možností jsou LED trubice. Ty stejně jako klasické zářivkové mají vysokou svítivost, nízkou spotřebu energie a díky svému tvaru nijak nezavazejí při práci. 
Velmi efektní možností k na nasvětlení linky jsou LED pásky. Jednoduše je namontujete a některé typy lze ovládat na dálkové ovládání a také mohou svítit v různých barvách. 

Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.