volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Konečně je to tu! Letní prázdniny už nastaly!

Letní měsíce jsou symbolem prázdnin a dovolených. Co takhle tohle období udělat pro vás a vaše děti nezapomenutelné!

Hurá na dětský tábor!

Sami si jistě vzpomínáte na časy, kdy jste jezdili na dětské tábory či podobné pobyty v přírodě. Nezapomenutelné jsou pro vás jistě také prázdniny u vašich prarodičů. Věřte, že vaše děti se na tyto záležitosti těší úplně stejně jako vy kdysi. Pojďte je tedy na tyto chvíle dobře vybavit. Ke stanování patří samozřejmě také správný výběr nějakého toho osvětlení. Tím nemáme na mysli nic jiného než pořádnou svítilnu či baterku nebo čelovku. Tohle vše pobyt v přírodě může mnohem více zpříjemnit a usnadnit. Na různé táborové večerní hry se bude jistě čelovka hodit. Pokud tak půjdou vaše ratolesti podle mapy či budou jen tak řádit venku, nebude jim nic v ruce překážet, a přesto si na cestu hezky posvítí. Ovšem svítilna se bude hodit také. A to jak například na cestu tmou či hledání věcí ve stanu. K dispozici jsou jak malé, tak i ty rozměrnější. Vše dle individuálních potřeb každého jedince.
 
 null

Příjemné chvíle na zahradě

Na táboře či u babičky však vaše děti jistě nebudou celé prázdniny. Zbytek dní budou trávit čas doma. Ale i děti mají jistě rády letní grilování či posezení s přáteli. Také plápolající oheň je to, na co se určitě nejedno dítě těší. Ovšem i k tomu je zapotřebí nějaké to svítidlo na zahradě mít. Pro případ přenášení věcí se vám bude jistě hodit například venkovní nástěnné svítidlo. Buď na vypínač nebo ještě praktičtější nástěnné svítidlo se senzorem. Krásnou atmosféru vaší terase či altánku může dodat také pěkná zahradní závěsná lampa.
 
Kolem různých příchodových a příjezdových cest se vám budou hodit různá solární svítidla. Ta mají kromě toho, že mohou vytvořit příjemný vzhled zahrady, ještě další výhody. Jejich náklady na provoz jsou totiž nulové. Svítí na principu nabití přes den slunečním zářením a jakmile se setmí, rozsvítí se. Žádné náklady za elektřinu tedy u těchto solárních svítidel nemusíte řešit.
 
Další velmi zajímavý vzhled vám mohou vyčarovat různé solární řetězy. Ty využijete nejen o vánočních svátcích, ale také nyní v létě. Na výběr jich máte opravdu spoustu. Od různých jednobarevných, až po ty pestrobarevné, které udělají vašim dětem velkou radost. Děti barvy milují, a tak takové osvětlení různě rozvěšené jistě ocení. I vám bude s vhodně zvoleným osvětlením na zahradě příjemně.

null                  null

I doma může být hezky 

Ovšem také váš domov můžete oživit něčím hezkým, letním a novým. Například za vysvědčení můžete vašemu dítěti pořídit hezké dětské svítidlo, se kterým mu bude dobře i za nepříznivého počasí. Pokud navíc zvolíte některý kus s jeho oblíbeným hrdinou nebo pohádkovou postavičkou, budete mít jistě plusové body navíc.
null 
Užijte si tedy letní dny vy i vaše děti s našimi svítidly. Utečou co nevidět. Nezapomeňte si je tedy co nejvíce zpříjemnit.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i