volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jak využít osvětlení v šatně a šatní skříni?

Světlo jako takové, a tedy i svítidla jsou velkou součástí našich životů. V každé místnosti jich máme mnohdy několik. Co ale různá místa a zákoutí jako jsou třeba šatny, šatní skříně, komory a podobně. Nezapomněli jste na ně?

Světla hrají prim

Každá místnost si zaslouží takové osvětlení, které se bude hodit do celého konceptu vašeho vybavení. Můžete mít osvětlenou ložnici, pokoj nebo třeba kuchyň. Různé styly a typy svítidel byste našli zcela jistě po celém domě. Ale co šatna? Nebo třeba komora a spíž? To jsou místa neméně důležitá a často se na ně zapomíná. Přitom s takovým osvětlením šatní skříně to může být zcela jiná písnička.
Určitě znáte z běžného života situace, kdy si rozsvítíte v ložnici svítidlo – lustrstropnici nebo třeba lampu a jdete hledat vaše oblíbené tričko. Ovšem i když si rozsvítíte, ve skříni moc velké světlo není. Proto je dobré mít i zde vhodné osvětlení. V šatně, která je vyhrazena speciálně pro oblečení, doplňky a podobné předměty, to platí dvojnásob. Zde je potřeba vybírat jak vhodné centrální svítidlo, tak i svítidlo do skříně nebo k zrcadlu.
  
null 
 
Oblečení není to jediné, na co se zapomíná a na co je také potřeba si lépe posvítit. Vhodně osvětlené by měly být také třeba regály v komorách, spížích a podobných úschovnách potravin. Jsou také místa, kde ukládáte čistící prostředky a podobný typ domácích potřeb. I zde přijde svítidlo vhod.

Jaká svítidla sem zvolit?

Pokud vám došlo, že byste měli osvětlení skříní či různých regálů vyzkoušet, je třeba si zvolit to pravé svítidlo. Do šatní skříně nebo na oblemování různých polic, ať už je to kamkoliv, se budou bezesporu hodit různé typy LED pásků. Na výběr je jich dnes už opravdu dost. Do šatny je pak potřeba myslet i na již zmíněné centrální svícení. Zde nešlápnete vedle s různými bodovkami nebo ještě lépe podhledovými svítidly, které lze rozmístit po místnosti tak, aby všechna místa byla dobře viditelná. K zrcadlu pak můžete vybírat z různých zrcadlových svítidel, která zajistí vhodné svícení, které vás nebude oslňovat ani nebude světlo příliš tlumené a vy se tak uvidíte v opravdu reálných barvách. 
Do šatny, spíže a komory lze umístit také senzorové svítidlo. Většinou sem jdete nebo odsud odcházíte a máte plné ruce ať už potravin nebo oblečení. Senzorové svítidlo se samo rozsvítí a po chvíli opět samo zhasne. Tudíž nemusíte s plnýma rukama šmátrat po vypínači. Podobnou službu vám mohou plnit také orientační svítidla, ke kterým vám mnohdy bude stačit pouze elektrická zásuvka.
 
 
null 
 
Ať už sami zjistíte, že by se vám hodilo ten či onen typ svítidla, máte u nás velký výběr, který vás jistě nezklame!

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i