volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Jak vybírat svítidla na našem e-shopu?

Potřebujete nové svítidlo a nevíte, jak si vybrat to pravé? Nezoufejte. U nás vše s přehledem zvládnete.

Chtělo by to nové svítidlo. Tak tohle je klasická věta, která zazněla snad v každé domácnosti. Ovšem jak si takové svítidlo rychle a pohodlně vybrat? Není na tom nic složitého.

Výběr podle vašich požadavků

První věc, kterou byste měli před usednutím k počítači vědět, je to, zda si chcete vybírat svítidlo venkovní či do interiéru. Pokud máte v tomhle ohledu jasno, stačí si hned na hlavní stránce našeho internetového obchodu rozkliknout vámi požadovanou kategorii. Rozdělení na svítidla vnitřní a venkovní není však jediné, které vám při rozhodování pomůže. Dále si můžete v těchto základních kategoriích zvolit právě ten typ svítidla, o který máte zájem. Tím máme na mysli například lustry, lampy či třeba stropnice.
null                  null 
Samozřejmě však nejen to. Typů svítidel je zde mnohem více. V těchto kategoriích máte dále mnohem více možností, jak si rychle a přehledně vyfiltrovat pouze ta svítidla, která vás zajímají. Například pokud víte, že vás zajímají pouze lustry, rozkliknete si jejich nabídku. Zde máte dále různé podkategorie podle stylů. Například lustry klasické, vitrážové či třeba křišťálové. Ani zde však možnosti vašeho výběru nekončí. I po tomto rozkliknutí si můžete dále v parametrech zaškrtnout barvu, funkci či třeba výrobce. Poté se vám zobrazí nabídka pouze svítidel s vámi požadovanými podmínkami. Takhle lze postupovat v každé kategorii. To samozřejmě platí jak pro svítidla interiérová, tak i pro ta venkovní.
 
Možná, že byste si rádi pořídili svítidla do celého obývacího pokoje, kuchyně nebo třeba dětského pokoje. Potřebovali byste však inspiraci, jaká svítidla do jednotlivých místností umístit. Stačí si tedy prohlédnout nabídku svítidel zařazených právě podle jednotlivých místností. Zvolíte si tedy například obývák a zde se vám zobrazí všemožná svítidla, která právě v obývacím pokoji najdou svoje uplatnění. To stejné třeba u kuchyně či koupelny.
null 

Žárovky, baterie či elektromateriál? Ano!

Pokud jste si vybrali svítidla dle vašich představ, jistě nyní přemýšlíte o koupi žárovky, případně baterie. Ani kvůli tomu již nemusíte jinam. Všechny tyhle zdroje různých patic či velikostí u nás můžete rovněž zakoupit. Kromě toho také různé typy elektromateriálu jako jsou zásuvky, vypínače, rozbočovače či prodlužovací kabely. Ovšem tohle není samozřejmě vše. Najdete u nás také různá domovní čísla, videozvonky, ventilátory... Stačí si naši nabídku jen pečlivě prohlédnout.
null                        null

Nevíte si stále rady? Od toho jsme přece tady!

Ano, přesně tak! Jestliže si ani přes různé typy vyhledávání, parametrů a filtrů nevíte rady nebo by vás zajímaly další technické či jiné informace, které jste se třeba v popisku nedozvěděli, není nic jednoduššího než nás přímo kontaktovat. Máte možnost buď prostřednictvím telefonického kontaktu nebo přes e-mail. Ať tak či onak, vždy váš dotaz zodpoví kvalitně vyškolený pracovník. Máte tedy vždy jistotu odborné a ochotné komunikace.
null                  null 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i