volejte 515 555 113 až do 13:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Pohodlnější život s inteligentním osvětlením

Přemýšlíte, jak si vaši domácnost ještě vylepšit? Co takhle zkusit inteligentní svítidla, ke kterým už nebudete muset neustále vstávat?

Inteligentní svítidla do každé domácnosti

Snad každý z vás má rád pohodlí a příjemný a útulný domov. Ten si mimo jiné můžete vytvořit také tím, že svoje stará svítidla vyměníte za ta chytrá – inteligentní, která mají kromě klasického svícení také mnoho dalších užitečných funkcí a výhod. Jako první je jistě třeba uvést to, že je lze ovládat na dálku. Z pohodlí gauče vám u mnohých svítidel postačí ovladač, pokud však chcete ovládat chytrá svítidla i na větší vzdálenost, třeba i na cestách či z dovolené, bude to chtít chytrý telefon a v něm mít aplikaci, která vám takové ovládání umožní. Můžete je tak tedy dálkově zapnout či vypnou nebo si také nastavit automatické zapnutí či vypnutí v určitý čas. Jestliže tedy víte, že se již blížíte k domovu s nákupem či dětmi v náručí, stačí si chytrým telefonem na dálku rozsvítit tam, kde potřebujete.
 
null 
Kromě toho, že si můžete svítidla na dálku z pohodlí gauče, auta či kanceláře zapnout a vypnout, můžete si také libovolně nastavit i intenzitu svícení. K některým činnostem budete potřebovat světla více, tedy si intenzitu zesílit, u jiných, například při sledování televize, budete chtít pouze přítmí a tam si je můžete zase ztlumit. Zkrátka vždy můžete vše nastavit dle aktuálních potřeb. Navíc si můžete zvolit také barvu světla. V kategorii inteligentních svítidel najdete různé typy od chytrých žárovek, stropních svítidel, lampiček až po lustry. Vše v různém provedení.
 
null 

Pouze proslulé značky

Velmi známou v oblasti elektroniky se stala značka Philips. Nejinak je tomu i v oblasti inteligentních svítidel. Žárovky, LED pásky či celá svítidla najdete pod záštitou značky Philips HUE. Interiérová i exteriérová svítidla nabízí dále také výrobce Eglo. Inteligentní svítidla Eglo Connect vám nabízí jen to nejlepší. Na chytrou domácnost se zaměřuje také značka Nedis. Zde najdete jak inteligentní svítidla a žárovky, tak také další chytré produkty do domácnosti, které vám zpříjemní život. Zapomenout nemůžeme ani na výrobce chytrých produktů Nanoleaf. V jejich nabídce najdete velké množství různých stmívatelných panelů, které budou v každé domácnosti vypadat jistě skvěle. Z velké nabídky tedy vyplývá i to, že pokud si nechcete kupovat celé nové svítidlo, postačí vám i inteligentní žárovka, která svoje poslání chytrého svícení splní rovněž dokonale. 
null 
 
Veškerá inteligentní svítidla si můžete pořídit za dostupné ceny, které si dnes může dovolit opravdu každý. Pokud si tedy chcete váš domov ještě o něco zútulnit a vytvořit si moderní domácnost, lze tak učinit ihned s inteligentními svítidly těch nejkvalitnějších značek.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i