volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Holandský lustr: ideální osvětlení do rustikálních prostor

Datum: 10.9.2015

Rádi se obklopujete starožitnými věcmi a chcete mít ve stejném duchu zařízený celý interiér? Máme pro vás širokou nabídku holandských lustrů, které jsou k dispozici v několika povrchových provedeních.

Vybrali jsme pro vás nejžádanější typy holandských lustrů, které jsou vhodné zvláště do obývacích pokojů, reprezentačních sálů a rustikálně zařízených pracoven, ložnic a kuchyní. 

Doporučujeme do místností s vyšším stropem

Holandský lustrHolandských neboli vlámských lustrů může být celá řada typů, odlišení bývá v podobě tvaru, velikosti, počtu světel, použitého materiálu atd. Vždy je však společné, že se jedná o závěsné svítidlo sestávající se s zněkolika ramen zvedlých do výšky, na nichž jsou umístěna světla v podobě svíček. Díky této kontrukci se jedná o dost prostorově velké osvětlení, proto jej určitě doporučujeme do velkých místností s vyšším stropem. Poskytnou tak hodně světla a především se stanou dominantou místnosti. 

Jak už zaznělo na začátku, pod textem najdete výběr  holandských lustrů, které jsou u našich zákazníků nejžádanější. Zastoupeny jsou především svítidla od výrobců Jupiter a Kemar, ale jsou i další. Na obrázku vpravo můžete vidět lustr z kolekce Temple od české značky Prezent.  Aby vše ladilo, výrobci často ve stejném designu zhotovují k lustrům i menší nástěnná světla a stolní lampičky vhodné například k posteli do ložnice. Copyright © 1990 – 2017 Donoci, s.r.o.