volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Designéři i architekti u nás mají zelenou

Jestliže je vaší náplní práce tvořit designerské návrhy interiérů, s výběrem svítidel se můžete obrátit přímo na nás!

Svítidla pro každý interiér 

Práce designérů a architektů je v mnoha ohledech velmi zajímavá. Tato kreativní činnost patří bezesporu k velmi příjemným záležitostem. A to jak právě pro vás – designéry, architekty, tak také pro vaše klienty. Pod rukama se vám totiž mění obyčejný interiér či holé zdi v krásný a útulný domov. Ten tvoří především a hlavně vybavení. K tomu můžete počítat také svítidla. Pro vás, kteří hledáte zajímavé designové či luxusnější kousky, ale i obyčejnější klasická či rustikální svítidla, u nás najdete vše, co hledáte.

Jestliže jste dostali za úkol zvelebit honosnější prostory, kde mají klienti opravdu rádi luxus, budete jistě nadšeni z nabídky křišťálových lustrů. Ovšem nejen z těch. Samozřejmě k nim lze kombinovat různé křišťálové lampy, stropní či nástěnná svítidla.

Milovníci moderního zařízení a nejmodernějších technologií zcela určitě ocení nabídku designových svítidel. Všemožná inteligentní svítidla jsou zde především pro milovníky chytrých domácností. Veškeré funkce svítidel jdou totiž ovládat pomocí ovladače či přímo pomocí chytrého telefonu. Některé z nich dokonce na velkou dálku.

Stále více jsou také oblíbená vintage svítidla. Tento styl se podobá stylu starožitnému, ovšem v modernějším provedení. Jestliže v tomto stylu máte vybaven celý interiér, vintage svítidla sem opravdu skvěle zapadnou. 
null                     null

Výrobci svítidel

Co se týče výrobců svítidel, které najdete v naší nabídce, jedná se vždy o kvalitní značky, které ručí také za bezpečnost. Pokud však máme jmenovat opravdu jedničky v určitém typu svítidel, začneme například se svítidly křišťálovými. Zde hraje prim značka Artcrystal. Je zárukou kvality a krásného honosného designu. Vždy však za dostupné ceny. Velmi zajímavý design najdete u svítidel značky Umage. Tento výrobce se přiklání k severskému stylu dánské Kodaně, což dává vzniku opravdu nevšedním kouskům. Za moderní technologie inteligentního osvětlení můžeme jmenovat značku Philips. Veškerá jejich chytrá svítidla a žárovky jsou opravdu technicky velmi pokročilá. Krásné designové kousky vám zaručí například značka Artemide.
null 
Ovšem nejsou to ani zdaleka jediné typy a značky, které u nás najdete. Je jich zde opravdu velká spousta. Do každého interiéru to pravé, co hledáte. Svítidla vám vždy podtrhnou celkový design místnosti.

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i