volejte 515 555 113 až do 18:00 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Den matek

Kdy jindy, než právě na den matek říct právě té vaší, že ji máte rádi. Vyjádřit to můžete třeba hezkým dárkem.

Lampička pro radost

V každé domácnosti najdete spoustu různých lamp a lampiček. I když si říkáte, že jich máte doma dost, vždy se najde místo, kam by se určitě ještě nějaká hodila. Proč tedy nedarovat právě lampičku. Podle toho, jaký styl má vaše maminka ráda, můžete vybrat takovou, která bude do jejího domu či bytu hezky sedět. Od různých klasických kousků, až po stylové vitrážové či rustikální.
 
null 
 
Neutrální jsou různé lampičky dekorační. Ty slouží jak pro svícení, tak i jako dekorace. Zabijete tím tedy dvě mouchy jednou ranou. Spousta z nich je na baterie, tudíž je možné je umístit prakticky kamkoliv. Není nutné mít poblíž žádnou zásuvku. Stačí myslet na náhradní baterie a stále může dělat parádu. Stejný dekorační i lehce světelný efekt mohou plnit solné lampy.
 
null 
 
Větším dárkem se může stát i stojací lampa. Ta bude vypadat skvěle například v obývacím pokoji, kde vaši rodiče určitě tráví dost času sledováním oblíbených pořadů či třeba čtením a podobně. Buď na klasické zapnutí a vypnutí nebo stmívatelné, kde si mohou navolit i intenzitu svícení, kterou zrovna potřebují.
 
null 

Venkovní svítidla jako dárek

Pro zahrádkářky se může jevit jako skvělý dárek nějaké to hezké venkovní svítidlo, které zahradu či terasu ještě více zútulní. Solární svítidlo s různými motivy bude vypadat zajímavě na každé skalce, kolem příchodové cesty se mohou hodit solární svítidla s kolíkem.
Radost uděláte určitě i petrolejovou lampou nebo třeba zahradní lampou, která rozsvítí a oživí celý venkovní prostor.
 
null 

Produkty do domácnosti

Možná si říkáte, že svítidlo není zrovna pro vaši mámu to pravé. V tom případě se zkuste zamyslet, zda si nepřeje nějakou tu věc do domácnosti. Novou konvici, magnetofon nebo nové hodiny, protože ty staré se neustále zastavují? Je určitě spousta věcí, o kterých u rodičů slyšíte a stále se ještě neodhodlali si je pořídit.
 
 
null 
Hezkým dárkem se může stát prakticky cokoliv, o čem víte, že by vaší mamince udělalo radost. Nezapomeňte na 9. května, tedy den matek, a obstarejte dárek s dostatečným předstihem.
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2021 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i