volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Chytrá domácnost s Immax NEO

Co takhle si svoji domácnost zmodernizovat? Že to zní lákavě? Zkuste produkty Immax NEO!

Immax NEO pro chytrou domácnost

Pokud máte doma klasická svítidla a rádi byste něco nového a inovativního, je na čase zapřemýšlet o inteligentních svítidlech. Na trhu je jich dnes mnoho, ale co takhle právě Immax NEO? Než si však produkty Immax NEO pořídíte, nejspíš byste o nich něco rádi věděli. Dalo by se říci, že gro celého tohoto systému je NEO SMART BRIDGE + ALARM. Ovšem fungování celého systému je postaveno na technologii ZigBee, kterou již velká většina jistě zná. V oblasti chytré domácnosti je totiž známá jako to nejpokrokovější řešení právě pro ty, kteří se rozhodli pro změnu a chtějí ze svojí obyčejné domácnosti vytvořit tu chytrou, která v mnohém ulehčí život a zajistí větší bezpečí, ať už doma jste či nikoliv.
null
Záleží pouze na vás, jaké funkce byste rádi využívali. Některým z vás postačí funkce dálkového vypnutí, zapnutí, stmívání či změna barvy. K těmto základním funkcím vám postačí dálkový ovladač a nebudete potřebovat SMART BRIDGE. Je zde ovšem spousta dalších funkcí a možností, které lze využít. K tomu však již SMART BRIDGE potřebovat budete. Věřte však, že možností, které vám poskytne, nebudete litovat. Kromě základních funkcí si totiž můžete zvolit také tepelné zabarvení, ale nejen to. Můžete si nastavit různé světelné a časové režimy v každém koutku vaší domácnosti. V určitý čas se tak může svítidlo samo rozsvítit, později například samo pouze ztlumit intenzitu svícení a o pár hodin později třeba úplně vypnout. Záleží pouze na vás a na vašich potřebách. Vše lze ovládat z gauče, postele, ale třeba i na velkou dálku, ať už jste kdekoliv. Pokud však chcete ovládat takto dálkově, třeba i z jiného státu, je potřeba mít centrálu připojenou k internetu přes Wi-Fi síť.
 
K tomu, abyste mohli takto chytrá svítidla Immax NEO ovládat, budete potřebovat dálkový ovladač, tablet či chytrý telefon, který vám umožní přepínat se mezi různými funkcemi a nabídne vám tak nepřeberné možnosti, jak využít všech nastavení a výhod. Sami uvidíte, že si na tento inteligentní systém osvětlení tak zvyknete, že již nebudete chtít zpět ke klasickým svítidlům.
null                         null

Žárovky a svítidla Immax NEO

Immax NEO nabízí spoustu svítidel různých typů a stylů, ale také různé žárovky. U LED žárovek Immax NEO si můžete sami nastavit, zda chcete světlo teplé či studené, barevné nebo bílé. Můžete si nastavit také intenzitu svícení. Od toho úplně tlumeného, až po různé typy přeblikávání. Nemusíte se také bát toho, že žárovku Immax NEO nenajdete s takovou paticí, jakou potřebujete. Na výběr jsou zde různé patice, ale také všelijaké tvary či velikosti. Vybere si snad každý.
 
Co se týče svítidel Immax NEO, ani ty se neomezují pouze na jeden typ či druh. Hlavní osvětlení většinou plní lustr, který si v této řadě Immax NEO můžete vybrat. Dále můžete potřebovat například zářivkové svítidlo. S Immax NEO ani to není problém. Rovněž různá stropní svítidla či lampy a menší lampičky. To vše a ještě mnohem více vám Immax NEO nabízí.
null               null
Pokud jste tedy doteď chytré domácnosti nepodlehli, věříme, že jakmile to jednou zkusíte, nebudete chtít nic jiného.

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i