volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

České značky osvětlení

I u nás dáváme českým značkám osvětlení zelenou.

Právě jste se rozhodli pořídit si nové svítidlo a rádi byste u toho podpořili i české firmy? Ano, tuhle situaci dobře známe. Právě proto kromě nespočet zahraničních partnerů u nás najdete také dostatek českých společností. 

BRILAGI

Netradiční a nevšední materiály na výrobu svítidel. Jedná se o svítidla značky Brilagi. Této firmě není zdaleka cizí ani LED technologie, právě naopak. Velké množství sortimentu je právě LED. Kromě nespočet dalších výhod je jednou z nich úspornost, díky čemuž jsou velmi oblíbená u zákazníků. Také ceny těchto svítidel jsou opravdu velmi příznivé.

null              null

TOP LIGHT

Top Light je značka, kterou na trhu můžeme vidět už delší dobu. Konkrétně tato firma vznikla v roce 1990. Díky svým vlastním profesionálním designérům si získali klientelu nejen u tuzemských, ale také u zahraničních firem. Mnoho svítidel, jež tato firma nabízí, si vyrábí sama. Výrobní místo mají taktéž v České republice. Nabídka svítidel značky Top Light skýtá velkou škálu sortimentu. Od svítidel do domů či bytů, až po svítidla do komerčních prostor, hal a podobných typů objektů.

null             null

DALEN

Technický pokrok je nezastavitelný a jde stále do předu. Toho si je plně vědoma společnost s názvem Dalen. Hi-tech technologie a nejmodernější osvětlení můžete nalézt právě u nich. Najdete zde jak klasiku, tak také svítidla se speciálním efektem hvězdné oblohy zvaným Star Sky. Vzhledem k tomu, že se jedná o moderní chytrá svítidla, lze je ovládat buď dálkovým ovladačem nebo také přes váš chytrý telefon či tablet. Tímto ovládáním si váš život opět o něco usnadníte.
null                     null

FULGUR

Fulgur je značka, o které můžeme slyšet již od roku 1991. Její název nevznikl na základě jména zakladatele či podobně, jak jsme často zvyklí. Je odvozen od kamene s názvem fulgurit. Již od roku založení najdete pod touto značkou svítidla s dlouhou životností, na čemž si dávají opravdu zvlášť záležet. Mezi hlavní cíle značky patří vyrábět svítidla bez těžkých kovů a jiných zdraví škodlivých látek, čímž zaručují zdravotní nezávadnost. Se zdravím souvisí také jejich další priorita. Tou jsou svítidla s věrnými barvami, která navíc díky elektronickému předřadníku nepřeblikávají a ihned se rozsvítí. Neničí a neunavují tak tedy oči. To vše můžete ocenit například u různých stropnic, zářivek a podobného sortimentu.
null                              null

GREENLUX

Když se pustí velmi kvalifikovaní lidé v oblasti osvětlení a managementu do založení nové firmy, vzniká v roce 2010 další česká firma s názvem Greenlux. Dlouholeté zkušenosti v oblasti elektroinstalačního materiálu a osvětlení pro tuto firmu znamenalo jediné. Zájem o jejich svítidla se rozrostl nejen po České republice, ale také do několika zahraničních zemích, které svítidla od firmy Greenlux odebírají. V sortimentu naleznete klasický, léta stále žádaný sortiment, ale také různé novinky. Velkou část sortimentu se snaží specializovat na svítidla s LED technologiemi. U nás se se svítidly značky Greenlux můžete setkat například v kategorii různých bodových, podhledových či LED svítidel. Ovšem také elektromateriál a podobné kousky lze s touto značkou pořídit.

null                    null

WRANOVSKY

Na závěr nelze nezmínit právě značku Wranovsky. Překrásná lesknoucí se sklíčka v konceptu různých lustrů a podobných typů svítidel. To jsou právě křišťálová svítidla, která tento výrobce nabízí a my máme tu čest vám je představit. Jejich velkou zajímavostí je například i jejich originalita. To tedy znamená, že byste na světě neměli nikdy najít dvě úplně stejně kopie svítidel. Jedná se o opravdové unikáty a o propracované kousky v každém smyslu. O tato svítidla je zájem nejen u nás, kde tato firma více než 25 let také sídlí, ale po celém světě. Pokud hledáte ryze českého výrobce, značka Wranovsky je tou správnou volbou.
null                    null

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i