volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Aprílové ceny svítidel

Autor:Šimek Lukáš

Datum: 1.4.2019

Tohle není žádný vtip ani žert, opravdu nabízíme svítidla za téměř směšné ceny!

Ačkoliv je dnes apríl a společnosti po celém světě pořádají vtipné žerty a takzvaně si střílí ze svých zákazníků, my to myslíme vážně. Přesně tak - svítidla, žárovky a ostatní produkty v našem jarním výprodeji mají slevu až 70%! Přitom stále platí bonusy k nákupu ve formě dopravy zdarma či menších dárků. Tudíž máte nejlepší možnost nakoupit si nová světla, pořádně ušetřit a udělat si tak radost za pár kaček.
 
 
 
Z čeho všeho můžete ve výprodeji vybírat? Pořídit si můžete například nový lustr do kuchyně a jídelny, vyhrát si s podhledovým osvětlením v obýváku či rozsvítit svou koupelnu s novými bodovkami. Do ložnice jsme vám nachystali velký výběr zlevněných lamp a lampiček k večernímu čtení. Pokud hledáte světla do chodby a na schodiště i pro vás tu máme velký výběr z nástěnných svítidel. Jestli jste ještě nezkusili svítidla s LED technologií, nyní je ta správná chvíle. Přichystali jsme vám celou sekci se zlevněnými LED svítidly všech druhů, tudíž je opravdu z čeho vybírat!
 
Spolu s příchodem jara a teplého počasí začneme znovu trávit odpoledne a večery na zahradě, terase a pergole. A proto je důležité myslet i na venkovní osvětlení, ať už zmíněných prostor, ale i okolí domu a kupříkladu osvětlení vstupních dveří. Ve slevách tudíž najdete i reflektory, nájezdová a nástěnná svítidla, svítidla s čidlem a solární lampy.
 
 
 
Naším hlavním cílem vždy byla a bude spokojenost zákazníků. Proto se vám vždy snažíme vyjít vstříc a najít společné řešení. Díky tomu, že nám věříte a neustále se vracíte, jsme byli schopni stát se opravdu velkým e-shopem s osvětlením a na oplátku vám garantujeme nejnižší cenu svítidel na trhu! Tímto vám chceme za celý tým poděkovat a popřát pohodové nákupy. :-)

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2020 Donoci, s.r.o. Info o zpracování osobních údajů. i