volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Žárovky s technologií ZigBee

Phillips HUE kombinuje příjemné osvětlení s intuitivním ovládáním. Umožní vám ovládání osvětlení kdykoli a odkudkoli pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu či tabletu. Prozkoumejte možnosti této technologie.

ZigBee

ZigBee je nízkorychlostní rádiová technologie určená pro dálkové ovládání. Hlavní výhodou je vysoká odolnost proti rušení a bezpečnost. ZigBee je bezdrátová komunikační technologie vystavěná na standartu IEEE 802.15.4. Podobně jako Bluetooth je určena k propojení nízkovýkoných zařízení v sítích PAN na malé vzdálenosti do 75 metrů.
 
 
 
 
ZigBee je navržen jako jednoduchá a flexibilní technologie pro tvorbu i rozsáhlejších bezdrátových sítí, kde není požadován přenos velkého objemu dat. K velkým přednostem technologie ZigBee patří např: spolehlivost, jednoduchá implementace, nízká spotřeba energie a příznivá cena. 
Se ZigBee lze ovládat senzory pohybu, alarmy, osvětlení, IP kamery, klimatizace, garážová vrata, i třeba žárovky ....
 

Philips HUE -inteligentní osvětlení

Je to uzavřený systém inteligentního osvětlení, který využívá protokol ZigBee. Philips Hue je technologie spojená s ovládáním vašich svítidel. Spojení žárovek, světel, bezdrátového ovládání a chytré aplikace do vašeho mobilního telefonu či tabletu změní pohled na použití osvětlení. Philips Hue spolupracuje s aplikací Apple HomeKit, takže ji můžete ovládat i hlasem.

Chytré žárovky Philips

Systém Philips Hue přivádí k životu chytré a energeticky účinné žárovky. Přináší jasné a krásné světlo pro váš domov. S žárovkami Philips Hue můžete blikat, pulzovat, stmívat nebo měnit barvy. Hlavně je můžete umístit do svého stávajícího osvětlení. Žárovky jsou dostupné v nejpoužívanějších variantách E27 nebo GU10.
 

Bridge (bezdrátová centrála)

Bridge je srdcem celého systému Philips HUE. Tato centrála spojuje vaše chytré zařízení s osvětlením. K jedné centrále můžete přidat až 50 žárovek a příslušenství. Bridge je připojen k síti Wifi přes router. Pokud máte chuť vyzkoušet systém inteligentní systém Philips, pořiďte si Starter Kit, který obsahuje žárovky a Bridge.
1) Namontujte žárovky do stávajících svítidel.
2) Zapojte váš Bridge do sítě. Jednoduše připojte wifi router do Bridge pomocí přiloženého síťového kabelu.
3) Stáhněte si zdarma aplikaci. Spojte váš telefon či tablet s Bridge. Jak snadné!

Základní ovládání

Možnost stmívání - u žárovek Phillips HUE White můžete pouze stmívat pomocí ovladače. Barevná teplota světel je vždy teplá bílá (2700K). Pouze pro stmívání není zapotřebí pořizovat Phillips HUE Bridge a instalovat aplikaci.
Stmívání a změna teploty - u žárovek Phillips HUE Ambiance je možné měnit barevnou teplotu, od teplé bílé (2700K) až po denní bílou (6500K). Při změnách teploty je zapotřebí pořídit Phillips HUE Bridge a aplikaci do telefonu nebo tabletu.
Stmívání, změny teploty a výběr z 16 milionů barev - světelný zdroj Phillips HUE White and color Ambiance s možností plynule měnit barvy. Je zapotřebí Phillips HUE Bridge a aplikace.
 
Z produkty Phillips HUE obsloužíte celou domácnost díky vašemu mobilnímu telefomu (tabletu), i když se zrovna nenacházíte doma. Pomocí senzorů ověříte, zda se něco neděje. Ušetříte si tak čas, starosti i peníze.
 
 
 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.