volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Výběr nejlepších dětských nočních světel

Datum: 1.10.2015

Bojí se vaše dítě tmy? Snadným řešením jsou noční světla, která mohou být v provedení stolní lampičky, svítidla do zásuvky, nebo nástěnného osvětlení.

Bojí se vaše dítě tmy? Snadným řešením jsou noční světla, která mohou být v provedení stolní lampičky, svítidla do zásuvky, nebo nástěnného osvětlení.
 

Příjemné tlumené světlo, snadné ovládání, krásný motiv oblíbených pohádkových či seriálových postaviček. Toto vše najdete u dětských nočních svítidel, jejichž seznam najdete pod textem. Nejde přitom o finančně náročnou investici, ceny se pohybují už kolem 200 korun.
Jak už bylo zmíněno v úvodu, vybírat lze ze třech variant:

1. Jako stolní lampička

Je ve tvaru oblíbených postaviček, například Spidermana, Minnie či Mickey Mouse. Díky nabíjecímu podstavci nebo baterkám posvítí v noci a navíc ji dítě může použít jako svítidlo, když potřebuje dojít na záchod nebo do ložnice k rodičům. 

2. Jako nástěnné světlo

Umisťuje se nad postýlku a opět bývá ozdobeno oblíbenými dětskými motivy. Spíná se jednoduše zmáčknutím. Bývá žádané i u maminek miminek, které tak děti pohodlně přebalí a přitom je nevzbudí. 

3. Jako světlo do zásuvky

Svítidla v zásuvce nejsou k vidění jen na schodištích, ale právě stále častěji i v dětských pokojích. Bez problémů posvítí po celou noc a pomáhají také v orientaci. K dispozici jsou třeba se srdíčky či princeznami. 

Noční dětské světloLED dětské noční svítidlo
 
Většina dětských nočních světel je s technologií LED, takže i když budete svítit řadu hodin, spotřeba bude velmi malá.  

Noční dětské LED světlo MimieNoční LED světlo v podobě stolní lampičky

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.