volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stropní ventilátory

Léto je tu a s báječnými slunnými dny přichází také nesnesitelné parno a dusno v interiéru. S naší lákavou nabídkou ventilátorů si ale můžete bez obav užívat léto naplno! Stropní ventilátor vás dokonale osvěží a ochladí, každý den tak bude perfektní, ať jste kdekoliv.

Máte dusno a těžký vzduch v kanceláři? Nesnesitelné horko v obývacím pokoji? Léto je jistě skvělé u vody, ale dojde-li na tropické teploty, může být pobyt v interiéru rázem nesnesitelný. Máme pro vás však skvělé a účinné řešení - stropní ventilátor. Výběr je vskutku nepřeberný - podívejte se na pestrou nabídku ventilátorů od renomovaných značek Globo a FARO Barcelona, svého favorita si jistě najdete. 
 
Nabízíme ventilátory bez osvětlení nebo včetně osvětlení  - díky tomuto skvělému spojení ventilátoru se zdrojem světla získáte za jednu cenu skvělý multifunkční lustr. Poskytne vám světlo, svěží čerstvý vzduch a ještě dolní váš interiér o skvělý designový prvek.
 
Ventilátor využijete nejen v létě, kdy vám poskytne nebývalý komfort a příjemné prostředí v horkém létě, ale svoji užitečnou funkci plní i v chladných měsících. Pokud v místnosti topíte, teplý vzduch stoupá vzhůru a rozdíly teplot v místnosti mohou být opravdu značné. S využitím ventilátoru, který vzduch rovnoměrně promíchává se však teplota v prostoru opět sjednotí. Díky dokonalé cirkulaci vzduchu, kterou vám ventilátor zajistí se dostane teplý vzduch od stropu zase zpět do místnosti. Nemusíte pak tolik topit a v interiéru bude příjemné teplo a vy si snížíte náklady na topení
 
Stropní ventilátory můžete vybírat z mnoha barevných provedení a materiálů a v pestré škále velikostí. Jejich montáž je  poměrně rychlá, instalují se velmi snadno. K jejich ovládání můžete využít vypínač na stěně, zapínat je manuálně, nebo využít komfortní dálkové ovládání. Náklady na pořízení jsou výrazně nižší, než při koupi klimatizační jednotky, na provoz jsou velmi nenáročné jak na spotřebu energií, tak na údržbu, jsou vskutku skvělou volbou do každé místnosti! 
 
Naše ceny ventilátorů jsou nejnižší na trhu, jsme největším prodejcem osvětlení na českém trhu a garantujeme vám, že jinde je výhodněji nekoupíte. Na všechny ventilátory vám poskytneme prodlouženou záruční dobu 3 roky
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.