volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení EGLO

Datum: 10.5.2014

Představujeme novinku v podobě venkovních svítidel značky EGLO v bohatém výběru provedení a typů osvětlení.

V období léta se každá zahrada, která již není pokryta sněhem, stává součástí domu. Obohaťte svoji zahradu a dům o venkovní svítidla. Firma EGLO nabízí veškeré druhy osvětlení, které je potřeba pro kompletní nasvícení zahrady a prostor kolem domu.

Venkovní lampy a lampičky jsou tím nejtypičtějším druhem zahradních svítidel, který zajistí bezpečný pohyb po zahradě i ve večerních hodinách. Vybrat si lze moderní či klasičtější styl lampy podle Vašeho vkusu. Zahradní lampy se vyrábějí z různých materiálů a barev tak, aby každá lampička našla svoje místo na Vaší zahradě.

Závěsná venkovní svítidla nesmějí chybět v žádném altánku či verandě. Tato dekorační a krásná svítidla zpříjemní každý strávený čas při posezení s přáteli. Lze také kombinovatnástěnná svítidlalampy a závěsná svítidla v jednotném designu a vytvořit tak nádhernou souhru světel.

Nástěnná venkovní svítidla mohou být instalována na fasádě domu např. u vchodových dveří, nad garáží nebo také na plotech. Začněte úsporně svítit, senzorová nástěnná svítidla Vám tuto možnost nabízejí. Sviťte jen tehdy, kdy potřebujete a nezatěžujte se s vypínáním, senzorová svítidla se Vám zapnou a vypnou automaticky sami. V naší nabídce také naleznete senzorové lampy.

Potřebujete-li nasvítit určité místo na Vaší zahradě či reklamu nebo jiný objekt, k tomuto Vám poslouží venkovní bodová svítidla, u kterých lze nastavit směr světla. Zapuštěné bodové osvětlení vytvoří příjemnou atmosféru a nabídne Vám nádherný pohled.  

Jako venkovní příslušenství nabízíme venkovní zásuvkové sloupkyspojovací díly či hrot do země pro snadnější upevnění venkovních lamp.

Díky stále větší popularitě a zájmu o zdroje LED Vám také můžeme nabídnout venkovní LED světla.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.