volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Venkovní osvětlení do pergoly

Datum: 5.2.2016

Máte k dispozici pergolu a přemýšlíte, jak ji osvítit na večerní událost? Poradíme vám, jak pořídit venkovní osvětlení, které bude výkonné, energeticky úsporné a ještě poslouží jako dekorace.

Máte k dispozici pergolu a přemýšlíte, jak ji osvítit na večerní událost, aby vaši hosté netonuli ve tmě? Poradíme vám, jak pořídit venkovní osvětlení, které bude výkonné, energeticky úsporné a ještě poslouží jako dekorace.

Osvětlení pergoly, které vás nic nestojí

Pokud chcete svítit zcela zdarma, určitě si pořiďte solární svítidla na zahradu. Za provoz těchto světel nezaplatíte ani korunu, protože získávají energii ze slunečního záření. Stačí je přes den ponechat na slunci a v noci vám budou svítit z energie, kterou nasály přes den. Úplně nejlepší volbou bude zahradní led osvětlení, u kterého se můžete spolehnout na jeho kvalitu a trvanlivost. Avšak kam světlo umístit, když většina pergol nemá stěny? Jedním z řešení je použít takové, které se dá zapíchnout do hlíny. Samozřejmě vhodné jsou do pergoly i lustry

Inovativní je použití LED pásků

Pergola sice nemá stěny, ale můžete využít jejích sloupů či stropu. LED pásky jsou ideálním způsobem osvětlení pergoly, můžete je umístit téměř kamkoliv a navíc promění zahradní prostor v magické místo. Jsou skvělým způsobem, jak navodit opravdu romantickou atmosféru. Toto LED osvětlení je výhodné v tom, že se skvěle hodí do venkovního prostředí díky své odolnosti vůči prachu a vodě. Pokud si nepřejete, aby vaše pergola vypadala jako obydlí Santa Klause, lze LED pásky použít i decentnějším způsobem díky tomu, že se dají zkracovat. Můžete tedy použít jen takovou délku LED venkovního osvětlení, která se vám líbí. Další výhodou tohoto venkovního osvětlení je dlouhá doba životnosti – až 25 000 hodin. 

Pořiďte si netradiční zahradní světlo

Pokud máte rádi okázalost a originalitu, určitě neváhejte s koupí některého z nápaditých dekorativních osvětlení. Kdo řekl, že venkovní osvětlení by mělo být pouze v podobě klasické venkovní lampy? Popusťte uzdu své fantazii a pořiďte si osvětlení do pergoly třeba ve tvaru páva. Nyní nabízíme dekorativní osvětlení do zahrady i v množství nejrůznějších tvarů, například jako myš, psa či želvu. 

Níže najdete malou ukázku vhodných svítidel pro osvětlení pergoly, pro kompletní nabídku stačí kliknout do kategorie Venkovní osvětlení.  
 
Venkovní osvětlení pergoly

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.