volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Velký výběr stínítek na stojací i stolní lampy

Datum: 8.10.2015

U nás si můžete lampu, ať už stojací nebo stolní, sestavit podle svého. K dispozici jsou stínidla z textilu, skla i plastu.

U nás si můžete lampu, ať už stojací nebo stolní, sestavit podle svého. K dispozici jsou stínidla z textilu, skla a plastu. 

Stínítko na lampuModerní i starožitný styl

Mnozí si asi vzpomínají na velkou stojací lampu s dřevěnou nohou a textilním stínidlem s třásněmi, která stávala v obývacím pokoji v nejednom starém filmu. Ano, toto osvětlení vrací do dob minulých, ale to neznamená, že jestli je vám blízký starožitný styl, že se musíte vydat do bazarů a starožitnictví. Od české společnosti Prezent vám nabízíme hodně honosná stínidla na stojací lampu Hortenzia. Díky nim vytvoříte v pokoji příjemnou uklidňující atmosféru.  

Jestliže máte rádi kreativitu, ale přece jen v modernějším duchu, jsou vám k dispozici stínítka a cylindry od rakouské značky Eglo. Z materiálů si můžete vybrat ze skla, textilu a plastu. Jsou jednobarevné i s motivy, nejčastěji květinové. Celou nabídku vidíte pod textem. 

Pokud nesháníte pouze náhradní stínidlo, ale potřebujete sestavit celou lampu, tak budete samozřejmě potřebovat i lampovou nohu. U nás můžete vybírat z různých typů, jen bychom vás rádi upozornili, že na všechny stínidla nepasují všechny lampové nohy. Více informací zjistíte v detailu produktu, nebo nám zavolejte, či napište e-mail. 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.