volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Vánoční dárek pro děti? Stolní lampičky

Datum: 27.11.2014

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem pro dítě, které půjde příští rok do školy? Dětská lampička bude to pravé.

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem pro dítě, které půjde příští rok do školy? Dětská lampička bude to pravé. 

Stovka modelů lampiček

Naše nabídka dětských lampiček je velmi široká, zahrnuje téměř sto různých modelů. Samozřejmě jsou v pěkných pestrých barvách a některé jsou navíc ozdobeny motivy ze známých pohádek, můžete si tak zakoupit LED lampičku Hello Kitty či stolní lampu s medvídkem Pooh. Navíc některé lampičky je možné koupit v setu s dětským lustrem, takže osvětlení dětského pokoje budete mít krásně sladěné. 

Stolní lampy pro školáky

Jak už bylo uvedeno v úvodu, pokud máte doma předškoláka, řešíte nyní nejen nákup aktovky, ale i dalších školních věcí, do kterých stolní lampa bezesporu patří. Samozřejmě i dítě školou povinné si zaslouží svítidlo s dětským motivem, především by ale lampička měla být funkční a měla by dostatečně a vhodně osvětlovat pracovní plochu stolu. Nejlepší je, aby měla ohebné kloubové rameno, díky němuž si dítě bude moci samo upravovat směr a intenzitu osvětlení. Levnou stolní lampičku s ohebným ramenem u nás pořídíte již za 441 Kč. 
Světlo nesmí dítě oslňovat. Lampička tedy musí mít neprůsvitné stínidlo a také si dejte pozor, aby žárovka nevyčnívala příliš ven. Jako vhodný světelný zdroj doproručujeme LED žárovky. Jsou nejen energeticky úsporné, ale také můžete vybírat z různých barev světla.  

Dětské lampičky pro nejmenší

Samozřejmě máme i lampičky pro menší děti, které ještě nechodí do školy. Pro ty bychom dodporučovali volit modely, které budou právě co nejvíc dětské, například ve tvaru autíčka, včelky či Mickeyho Mouse
U většiny dětských lampiček je součástí balení žárovka zdarma a také vám garantujeme nejnižší cenu. 

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.