volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

V sortimentu máme LED čelovky

Datum: 15.6.2015

Chystáte se stanovat, prozkoumávat jeskyně nebo sportovat ve tmě? Pak vám vždy přijde vhod LED čelovka. U nás máme 15 různých typů a ceny již od 84 Kč.

Chystáte se stanovat, prozkoumávat jeskyně nebo sportovat ve tmě? Pak vám vždy přijde vhod LED čelovka. U nás máme 15 různých typů a ceny již od 84 Kč. 

Kvalitní čelovky od českého výrobce

I když se náš internetový obchod zaměřuje především na interiérová a venkovní svítidla, praktické malé svítilny umístěné na pružném pásku, který lze natáhnout nejen na hlavu, ale třeba ruku, rám kola či uvázat ke stanu, v našem sortimentu také najdete. Oproti starším karbidovým lampám mají řadu výhod: jsou malé, lehké, snadno se ovládají a díky použití diod mají malou spotřebu elektřiny, svítí tedy hodně dlouho.  

LED čelovky, které vyrábí česká firma HADEX, jsou také chráněny proti stříkající vodě. To znamená, že když například pojedete večer na kole a najednou začne pršet, nemusíte mít žádné obavy. V čelových svítilnách jsou rovněž použity elektricky pokované kontakty, které tedy mají vynikající vodivost a jsou odolné vůči korozi. 

Možnost zapnout různý počet diod

Ne vždy člověk potřebuje svítit naplno. Proto některé typy mají možnost zapnout různý počet diod, a regulovat tak svítivost. Tuto vychytávku má například LED čelovka T213, kterou jsme nyní zlevnili, takže ji pořídíte již za 84 Kč. 
Ať již potřebujete čelovku na běhání, na kolo, pro kemping nebo třeba pro opravy v domácnosti, u nás si jistě vyberete. 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.