volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

V hlavní roli žárovka

O úsporných LED žárovkách slyšíme ze všech stran. Ovšem některým z vás může chybět příjemné teplé světlo tradičních žárovek, proto se zaměříme na novější varianty tzv. Edisonek.

Co je dekorační žárovka?

Je správné, že je u zdrojů osvětlení snaha o úsporu energie. Ale vytrácí se klasické žárovky svítící teplým nažloutlým světlem a jsou nahrazovány chladnými úspornými žárovkami a zářivkami. Pro nostalgické milovníky jsou na trhu dostupné LED světelné zdroje imitující klasické žárovky. Hovoříme o netradičních a designových LED žárovkách, které se v nedávné době staly trendem.
Dekorační žárovky se vyrábí stejným způsobem jako klasické žárovky. Jsou vyrobeny z čirého skla a světlo vyzařují díky uhlíkovému vláknu.
 

Použití netradičních žárovek

Netradiční žárovky lze použít jak ve veřejných prostorech (kavárny, bary, restaurace,...), tak ve vaší domácnosti. Díky nízké pořizovací ceně a malé spotřebě elektrické energie si je může dovolit téměř každý.
Tyto retro žárovky se mohou stát zajímavým dekorativním prvkem celé domácnosti. Proto je vhodné kombinovat žárovky se svítidly, ve kterých bude žárovka celá odhalená, aby vynikla jejich krása.
Umístěte netradiční žárovku do lustru na lanku nebo do drátěného svítidla a budete mile překvapeni, jak spolu krásně ladí. Nebo takové nástěnné osvětlení s žárovkou v podobě diamantu jistě vytvoří romantickou atmosféru.
 
 
Nabídka svítidel, do kterých lze umístit dekorační žárovky je opravdu bohatá. Ať už zvolíte kovové, drátěné, ratanové či dřevěné osvětlení a doplníte dekorační stmívatelnou žárovkou, určitě neuděláte chybu.
Pomyslnou třešničkou na dortu se pro vás může stát žárovka imitující plamen svíčky, která se bude krásně vyjímat například v nástěnném osvětlení ve tvaru svícnu.
A proč retro žárovky? Jednoduše proto, že jsou netradiční. Jejich světlo je příjemné a nebolí z něj oči. Navíc vypadají kouzelně!

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.