volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidlo do ložnice

Datum: 10.5.2014

Rádi Vám poradíme jak na osvětlení ložnice.

Že dostatek spánku je nutnou součástí zdravého životního stylu, ví dnes snad každý. Ale to, že k dobrému spánku potřebujete kromě pohodlné postele také příjemné prostředí, na to už se takový důraz nedává. A přitom kvalitní osvětlení nebo svítidla do ložnice usnadní život nejen vám ale i ostatním členům rodiny.
 

Už se vám určitě někdy stalo, že jste spali a někdo potřeboval určitou věc, jež byla v ložnici. A jelikož ji nemohl najít, musel rozsvítit světlo, které vás samozřejmě nejen vzbudilo ale také nepříjemně oslepilo. Se správně zvoleným osvětlením se tohle již nikdy nestane.

 
Osvětlení ložnice se liší dle jejího zařízení. Jestliže je v ložnici jen postel s nočním stolkem není třeba tolik osvětlení jako když se tam nachází i úložné prostory. Obecně je dobré vybírat pro ložnici tlumené osvětlení jež zajistí intimitu a příjemný ospalý pocit.
 
Pro ložnici v níž jsou pouze postele popřípadě s nočními stolky není třeba instalovat hlavnícentrální světlo. Postačí lampičky na nočních stolcích. Ty lze však také nahradit kupříkladunástěnnými svítidly umístěnými nad hlavami odpočívajících. Dobré jsou také stojací lampy otočené stínítky ke stropu. Jestliže je v místnosti umístěno i toaletní zrcadlo, je vhodné jej osvítit pomocí lineárních žárovek umístěných po obou stranách zrcadla.
 
Pokud je v ložnici umístěn i úložný prostor je dobré umístit stropní svítidlo pro dobrou viditelnost. To je možné využít v případě, že v ložnici nikdo nespí. Pokud však potřebujete něco z úložného prostoru aniž by jste vzbudili již spícího partnera je výbornou volbou také vybavit vnitřní prostory skříní svítidly na dřevěný kontakt či instalovat bodová světla namířená na úložné prostory.
 
Velice vhodné a pro používání i značně pohodlné je možnost ovládat všechna svítidla jak z lůžka tak i hned při vstupu do místnosti. Vyhnete se tím zbytečnému tápání ve tmě, vstávání či nahýbání přes partnera aby jste vypnuli jeho lampičku když usne. Dobrou volbou je také plynulý náběh rozsvícení svítidel, aby nedošlo k prudkému podráždění očí z přechodu ze tmy na nastavenou hladinu osvětlení.
 
A to je pro dnešek vše. Přeji hezké usínání a v případě dotazů se neváhejte obrátit na tým osvetleni svitidla.cz

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.