volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla VARNA PLUS

Spolehlivost, vysoká odolnost, dlouhá životnost, nadčasové provedení a příjemné teplé denní světlo. Přesně tak lze charakterizovat osvětlení VARNA PLUS, kterou vám nyní s potěšením představujeme. A jako skvělý bonus dodáváme ještě neodolatelně výhodné ceny celé kolekce!

Vysoce kvalitní průmyslová svítidla Varna Plus se stanou spolehlivým zdrojem světla ve všech nepříznivých podmínkách. Své uplatnění naleznou všude tam, kde se potýkáte se zvýšenou vlhkostí či prašností a také v exteriérových prostorách, kde hrozí vyšší pravděpodobnost vniku cizích částic do osvětlení. Jsou to zkrátka spolehlivá nástěnná a stropní svítidla do nepohody, na která je spolehnutí bez kompromisů.
 

VÝHODY OSVĚTLENÍ VARNA PLUS 

Úspora díky LED technologii. Nástěnná a stropní svítidla varna Plus jsou vybavena LED technologií, jejich provoz je tedy velmi ekonomický a ekologický zároveň. LED technologie šetří vaši peněženku i planetu, aniž by tomu tak bylo na úkor výkonu. Všechna svítidla Varna Plus poskytují plný dostatečný zdroj světla. 
 
Minimální údržba a vysoká odolnost. Tato vysoce odolná svítidla jsou vyrobena z kvalitního plastu poskytují záruku dlouhé životnosti a vysoké odolnosti, splňují současné evropské normy. Díky jejich jednoduchému stylu jsou velmi nenáročná na údržbu a vydrží i v nepříznivých podmínkách exteriéru. 
 
Senzory pohybu. Další skvělou výhodou jsou detektory pohybu, kterými je vybaveno toto svítidlo. Technologie fungující na principu radaru vám zaručí, že již nikdy nezapomenete zhasnout, toto svítidlo rozsvítí i zhasne za vás. Je velmi vhodné také pro komerční využití v restauračních zařízeních či kancelářských prostorách na sociálním zařízení. Udaná doba svícení u těchto svítidel je od 10 s do 10 min., spínací vzdálenost od 1 m do 6 m.
 
Neodolatelná cena. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou skutečně skvělé akční ceny celé této kolekce, nenechejte si ji tedy ujít a vylaďte svůj domov, zahradu či kancelář vkusnými svítidly v jednotném stylu. Varna Plus je dokonalo volbou, pokud nehodláte dělat kompromisy.  

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.