volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla pro venkovní užití

Datum: 11.5.2014

Jak svítidla do domu, tak i před dům jsou důležitá a jejich výběr by se neměl podceňovat...

Osvětlení je nepostradatelnou a důležitou součástí jak interiérových, tak i venkovních prostorů.

Pro venkovní místa kolem domu jsou dělaná nejrůznější svítidla tak, aby si měl možnost z nabídky venkovního osvětlení vybrat každý.

Ať už potřebujete osvětlit příjezdovou cestu, vchod domu, pořídit osvětlení na terasu či do altánku nebo jen zkrátka toužíte po osvětlení, které nejen svoji funkční stránkou ale i vzhledem náramněprosvětlí a vyzdvihne Vaši zahradu, bazén i jezírka, pak jste na našich stránkáchwww.osvetlenisvitidla.cz správně.

Venkovní svítidla se dělají v mnoha variantách a v mnoha designech.

Kdo by pro svoji zahradu raději pořídil a vyzkoušel jiná, než typická, klasická venkovní svítidla, ten ať vyzkouší novinku na trhu - venkovní senzorová svítidla či venkovní svítidla s čidlem. Jde o stále více oblíbená svítidla a to díky inteligenci senzorových svítidel. Jak již bylo řečeno senzorové osvětlení obsahuje senzor pohybu díky kterému se svítidlo samo rozsvítí i zhasne. Záleží jen na tom, jak si svítidlo nastavíte tak, aby Vám jeho funkčnost vyhovovala.

Pokud však hledáte osvětlení, které bude plnit pouze funkci dekorace Vaši zahrádky pak solární svítidla jsou tou správnou volbou osvětleníSolární svítidla se většinou vyrábí jako venkovní solární lampy. Jejich design je velmi nápaditý a výjimečný. Vybrat si můžete jak z klasických designů venkovních lamp tak i z designu různých pohádkových postaviček, trpaslíků, kytiček, zvířátek apod.Solární osvětlení je neúspornějším typem svítidel, jelikož svítí na základě slunečního svitu, je proto nutné solární lampu umístit tam, kde je lampa v přímém styku ze sluncem.

Nejen pro interiéry jsou svítidla důležitá i venkovní prostory potřebují své náležité venkovní osvětlení.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.