volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla pro děti i teenagery

Datum: 14.5.2014

Děti jsou zákazníci, kteří si své svítidlo vyberou a zvolí. Rodiče pak vývěr posoudí a následně pro své ratolesti do dětského pokoje svítidlo pořídí.

Dětská fantazie se pohybuje v pohádkovém světě, plném barev, zvířátek a pohádkových postaviček. Je proto zřejmé, že si děti přejí aby jejich dětský pokoj vypadal jako pohádková říše. Abychom pro naše děti docílili takového efektu, mohou nám být napomoci právě dětská svítidla.

Dětské osvětlení lze zvolit v různých tvarech, designech a provedení. Pro dětský pokoj je důležitý zejména dětský lustr nebo stropnice – svítidla -  považovaná za hlavní osvětlení místnosti. Následně centrální osvětlení v pokoji doladíme spolu s nástěnným svítidlem či stolní lampičkou aefekt svítidel v pokoji je dokonalý z praktického i  estetického hlediska.
 
Dětský lustr lze pořídit jako závěsný lustr na tyči či na lanku nebo jako lustr přisazený ke stropu. Pokud je však dětský pokoj menších rozměrů, je mnohdy dobré pořídit spíše stropnici, která je menšího provedení ale i tak dokáže osvětlit celou místnost, zejména hrací plochu, která je pro děti v jejich brzkém věku velmi důležitá.  
 
Jistě si každý z nás pamatuje na doby, kdy nám maminky či tatínkové předčítali pohádky na dobrou noc. K tomu aby si však při čtení nekazily oči a děti mohly sladce usnout se začaly na stěny dětských pokojů a k postýlkám přidělávat nástěnná svítidla. Jsou menšího provedení a mnohdy je jejich součástí stmívač, díky kterému lze regulovat svítivost svítidla. Tato funkce je nám velmi nápomocná a v dětském pokoji ji mnozí z nás jistě ocení.
 
Nedílnou součástí dětských pokojů je psací stůl. Dětem slouží  v brzkém věku při kreslení nebo při omalovánkách. Jak plyne čas, děti rostou a začínají být školou povinné, dětský psací stůl začíná plnit funkci pomocníka při řešení domácích úkolů a učení se. Na každý dětský i psací stůl by proto měla být pořízená stolní, kancelářská lampička. Mnohdy mají lampičky nastavitelný směr svícení, což je velké plus.
 
Veškerá uvedená svítidla srší barvičkami, různými dětskými motivy ale i klasičtějším a moderním designem. Svá svítidla si proto vybere jak pokoj pro ty nejmenší tak i pokojíček dorůstajících teenagerů.
 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.