volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla EGLO LAMELLA

Jednoduché čisté křivky, minimalistická elegance a vzdušná lehkost. Tak lze charakterizovat vyjímečné kolekce svítidel Eglo Lamella, které vám nyní s potěšením představujeme. EGLO svítidla určují trendy a stanovují nová měřítka kvality a designu.

Původem rakouská tradiční firma Eglo je významnou značkou na poli osvětlení, její působení trvá již více než 50 let. V současnosti její pobočky existují již ve více než 50 zemích po celém světě, což dodává výrobkům Eglo atraktivní kombinaci rakouské tradice a kultur dceřinných společností a nabízí tak kreativní, všestranný sortiment pro každý vkus.
 
Prohlédněte si podmanivé kolekce TINDORI, COSSANO a STELLATO, jejich nadčasový design a precizní zpracování si vás bezpochyby získá. Tato vzdušně jednoduchá avšak velmi atraktivní svítidla jsou vyhotovená z dřevěných lamel, které dodají každému interiéru pocit hřejivého tepla. Vybírat můžete z nestárnoucí palety bílé, přírodní a hnědé barvy těchto svítidel.
 
Nonšalatní minimalistické tvary v precizním zpracování působí velmi luxusním dojmem. Vybírat můžete z obsáhlé škály lustrů, stojacích stolních lamp či nástěnných svítidel. Díky jejich jednotnému stylu vytvoříte ve své domácnosti osvěžující oázu světla v jakékoliv místnosti od obývacího pokoje, přes kuchyň až po pracovnu. 
 
Věříme, že tyto nádherné kolekce osvětlení si jistě velmi snadno zamilujete, poskytují jedinečný poměr mezi kvalitou a cenou svých výrobků. 

Tato svítidla jsou vhodná jak do interiéru, tak i k venkovnímu užití. Jsou vyrobena z velmi kvalitních materiálů, zaručí vám bezpečnost použití a dlouhou životnost. Jsou nenáročná na údržbu a velmi odolná. 
 
S elegantními kolekcemi Lamella neuděláte krok vedle, bez nadsázky lze říci, že každá lampa, lustr či nástěnné svítidlo z toto kolekce Eglo vám přináší světlo do života.
 
 
 
 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.