volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Svítidla do obýváku: Stojací lampy

Datum: 10.5.2014

Podlahové lampy se stanou nepřehlédnutelným doplňkem Vašeho obývacího pokoje.

Stojací lampy všeobecně působí jako nepřehlédnutelný prvek v každé místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici a jiné. Podlahové lampy jednoduše využijete všude, kde je potřeba spolehlivý, funkční pomocník a hlavně také nenápadné jemné světlo napomáhající při čtení, posezení s přáteli, sledování televize apod.

Stojací lampy jsou svítidla navozující relaxační a oddechovou atmosféru, která je v obývacím pokoji velmi vítaná, neboť se jedná o místnost, kde se celá rodina společně sejde a tráví zde čas. Obrovskou výhodou podlahové lampy je její možnost přemístění na místa, podle Vašich představ.
 
Žijete-li v moderním interiéru nebo máte raději klasičtější způsob bydlení, tu správnou stojací lampu si jistě vyberete. Kombinace lesklého chromu s matným, jednoduchá skla čirá i opálová, moderní tvary, dnešní designový styl to jsou moderní podlahové lampy, které budou vítaným doplňkem Vašeho interiéru. Další moderní stojací lampy naleznete také v kategorii designová svítidlaKlasické podlahové lampy zase nabízejí kombinaci dřeva, kovu, patiny a krásně zdobených skel různých barev. Nepřehlédněte velmi propracované rustikální podlahové lampy, které jsou inspirované starou dobou našich předků.
 
Stojanové lampy bezpochyby zastávají nepostradatelnou součást obývacího pokoje, ale nabízíme také lampy pro zahradní osvětleníStojací lampy můžeme také kombinovat s nástěnnými svítidlylustry a stolními lampičkami vyráběné ve stejné sérii, a tím vytvořit dokonalou souhru světel a vytvořit tak, příjemný domov.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.