volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stropní osvětlení

Datum: 13.5.2014

Hledáte správné osvětlení do Vašeho domu, bytu, kanceláře či do jiných komerčních prostorů?

Neváhejte a pořiďte si stropní svítidlo, které je nejen užitečným pomocníkem ale i designovým prvkem interiérových místností.

Stropní svítidla mají v dnešní době již největší zastoupení v našich domovech ale i v jiných a to komerčních prostorech. Už podle názvu „stropnice“ víme, že svítidlo je vhodné přisadit ke stropu. Někdy se však v názvu u svítidla může objevit nástěnné-stropní svítidlo. Pak víme, že svítidlomůžeme pojmout nejen jako stropnici ale i jako nástěnné osvětlení.

Záleží jen na Vašem vkusu jakou bude mít svítidlo barvu či z jakého materiálu bude vyrobené. Důležitý je hlavně výkon, který by měl být takový, aby odpovídal danému umístění svítidla a tak nám dostatečně a přirozeně osvětlilo danou plochu. Stropnice jsou typické pro svoji menší velikost a jsou vhodná spíše do místností s nižším stropem. Avšak je možné je umístit všude tam, kam se Vám hodí a splňují tak svoji funkci nejen z praktického ale i estetického hlediska.

Je Váš interiér sladěný v klasickém či moderním stylu? Potřebujete si pořídit koupelnové stropní svítidlo nebo stropnici do dětského pokoje? Obdivujete snad křišťálová svítidla nebo osvětlení v rustikálním stylu? V jakémkoli provedení je možné stropnice pořídit a následně i sladit spolu s lustremnástěnným svítidlem či stolní lampičkou a podlahovou lampou ve Vámi vybraném stylu.

koupelnového stropního svítidla při výběru musíme dbát nejen na vzhled a materiál ale i na IP, které musí svítidlo splňovat, aby mohlo být umístěné do vlhkého a rizikového prostředí.

Do dětských pokojů Vám nabízíme svítidla – stropnice nejrůznějších motivů a tvarů, které napomůžou Vašim ratolestem se ve svém pokojíčku cítit jako v pohádce.
 
Stropní křišťálová svítidla jsou chloubou interiéru díky blýskajícímu a křišťálovému designu svítidla. Pokud máte místnost příliš malou na velký honosný křišťálový lustr ale i přesto obdivujete křišťál, lesk a máte zalíbení v luxusu pak si neváhejte pořídit právě křišťálové stropní svítidlo.

Pokud Však chcete ve svém domovu zachovat starší dobu, tradičnost a klasiku pak rustikální svítidla jsou tou pravou volbou. Rustikální stropnice jsou jedinečná svítidla díky nápaditému vzhledu a často jsou nazývána i jako plafony.
Zkrátka bez stropního svítidla se dnes již neobejde téměř žádná domácnost, tak neváhejte a vybírejte s námi „osvětlení-svítidla“ podle Vašeho vkusu a přání.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.