volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stolní lampičky ke Dnu dětí

Datum: 14.5.2015

Tradičně každý rok první červnový den slaví všechny děti svůj svátek. Vybrali jsme pro vás dětské lampičky, které jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější a navíc jsou nyní ve slevě.

Tradičně každý rok první červnový den slaví všechny děti svůj svátek. Vybrali jsme pro vás dětské lampičky, které jsou mezi našimi malými zákazníky nejoblíbenější a navíc jsou nyní ve slevě. 

Stolní lampičky SCOTT od 378 Kč

Nejčastěji lidé v našem e-shopu osvetlenisvitidla.cz v poslední době nakupovali stolní lampičky SCOTT od výrobce Philips Massive. Charakterizuje ji jednoduchý štíhlý tvar, akoráť velké stínítko a stabilní, přesto odlehčený podstavec, který zabrání převrhnutí. Lampička je vysoká 460 mm, široká 170 mm. Je vyrobena z kovu a k dipozici je ve čtyřech barevných provedení, pro holky bychom doporučovali růžovou, nebo oranžovou barvu, pro kluky je pak vhodnější stříbřito šedá a zelená.

Zvláště u školáků, kteří už více píší na stole, je výhodné, že stínítko lze dát do téměř vodorovné polohy, nebo naopak úplně přitisknout ke konstrukci lampičky. Ovládání je velmi snadné. Na zhruba 160 cm dlouhém přívodním kabelu je umístěn vypínač. Za cenu již od 378 Kč (záleží na barevném provedení) získáte navíc zdarma úspornou žárovku, která má svítivost jako klasická vláknová 60W žárovka. Svým závitem se hodí do dané stolní lampičky

LED lampičky poslouží i jako hračky

Dalšími oblíbenými dětskými svítidly na stůl jsou lampy z plastu, na jejichž stínítku jsou zobrazeny různé postavy z oblíbených dětských seriálů, například medvídek Pooh, princezny či cars. Velmi žádané jsou i LED lampičky, které současně slouží jako hračka. Jednoduše se zapínají a vypínají nakloněním do strany. 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.