volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Stolní, kancelářské a podlahové lampy

Datum: 13.5.2014

I lampy a lampičky jsou nepostradatelnou součásti jak interiérů, tak i venkovních prostorů.www.osvetlenisvitidla.cz - zde naleznete svítidla podle Vašich představ.

Nejen hlavní osvětlení místnosti hraje důležitou roli v našich domovech. I taková svítidla, která se považují spíše za doplňkové osvětlení jsou mnohdy  nepostradatelná.

 Mezi taková svítidla řadíme například stolní lampičky nebo podlahové lampy.
 
Jde o svítidla, která by celou místnost nestačila osvítit avšak pro kancelářský či dětský stůl nebo pro místo u sedací soupravy v obýváku jsou tou nejvhodnější volbou. Stolní lampy mnohdy nazývané i jako kancelářské lampičky. Jsou dokonalým a praktickým pomocníkem na psacím stole. Děti i dospívající teenageři pak takovou lampičku ocení a to díky tomu, že dostatečně vidí na obrázky či omalovánky nebo psaní domácích úkolů a nekazí si tak oči.
 
Stolní lampičky mohou mít i více podob. Existují jak lampičky s nastavitelným směrem svícení, tak i takové, které jsou pevně stavěné nebo pro dětské oči fantastické, díky pohádkovému a barevnému provedení. Je zkrátka jasné, že stolní lampy ale i kancelářské lampy by neměli chybět na žádném psacím ani pracovním stole. Jde přeci i o zdraví.
 
Co se týká stojacích lamp, zde jde spíše o estetický doplněk interiéru, který zpříjemní večerní atmosféru zejména v obývacím pokoji, kam jsou nejčastěji umístěny. Design podlahových lamp je také velmi rozmanitý. Vybrat si můžete jak klasickou lampu, tak i v moderním či různém vitrážovém či rustikálním stylu. Vždy záleží na tom, jaký styl se Vám líbí a co rozjasní a ještě více zdokonalí Vaši místnost. Nenechte se však zmýlit. Podlahové lampy jsou i dobrým praktickým pomocníkem. Často je ve večerních hodinách, když se chceme schoulit do křesla a jen tak pozorovat televizi nebo si číst knihu,lampa tím pravým svítidlem, které nám pomůže osvětlit právě to co potřebujeme.

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.