volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Solární svítidla EGLO

Datum: 13.5.2014

I taková svítidla, která neplní jen praktickou funkci dokáží zahradu náramě osvětlit a to zejména svým vkusným a pěkným vzhledem, jež doprovází příjemná svítivost - to jsou solární svítidla.

Novinkou, řadící se mezi venkovní svítidla se před nedávnem představila solární svítidla od firmy EGLO.

EGLO je rakouský výrobce, který se svojí nápaditostí i fantazií opravdu netají. Zabývá se jak výrobou klasických venkovních svítidel, tak i výrobou solárních světelNabídka svítidel EGLOzahrnuje téměř všechny známé druhy osvětlení pro zahradu a jiné venkovní prostory.

Pokud jde však o solární zahradní svítidla, ta jsou vyráběna nejčastěji v podobě lamp a lampiček

Pohled na osvětlenou zahradu zpříjemní večerní posezení s přáteli, rodinou či blízkými a mnohdy nám i taková svítidla, jakými jsou solární světla pomůžou k lepší orientaci na zahradě. Venkovní lampy jsou navrhovány tak, aby si každý našel to, co se mu líbí. Jak moderní design, tak i klasický vzhled v sobě solární lampy skrývají a je jen na Vás, jakému vzhledu a stylu svítidla dáte přednost. Jak již však bylo řečeno, solární osvětlení se mnohdy pyšní opravu nápaditým designem. Různé pohádkové postavičky, zvířátka, trpaslíci či balónky apod. – to jsou designy, ve kterých lze solární osvětlení pořídit.

Solární svítidla jsou nejúspornějším osvětlením vůbec. Ptáte se proč je tomu tak? Jelikož solární osvětlení svítí na základě slunečního záření, které přes den shromažďuje solární panel svítidla. Navíc jsou solární světla šetrná k životnímu prostředí a jsou tak výborným, spíše však estetickým doplňkem zahrady, jelikož intenzita svícení není příliš vysoká natolik, aby se solární svítidlo dalo pojmout  jako důležitý a pomocný osvětlovací prvek daného prostoru.

 

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.