volejte 515 555 113 až do 20 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Solární reflektor: výkonné svícení zdarma

Datum: 22.10.2015

Pro osvětlení vchodů domů, cest na zahradách nebo méně navštěvovaných veřejných místech jsou ideální variantou solární reflektory. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, ale zase vůbec nic nezaplatíte za provoz a životnost svítidla bývá až 30 let.

Pro osvětlení vchodů domů, cest na zahradách nebo méně navštěvovaných veřejných míst jsou ideální variantou solární reflektory. Jejich pořizovací cena je sice vyšší, ale zase vůbec nic nezaplatíte za provoz a životnost svítidla bývá až 30 let.  

Automatické zapnutí a vypnutí

Výhodou LED reflektorů vybavených solárním panelem a baterií je nejen nulová spotřeba energie. Nemusíte také řešit rozvody elektřiny, reflektor jde umístit kamkoliv, jedinou podmínkou je, aby místo bylo slunné. 
Součástí solárního reflektoru bývá infračervený pohybový senzor. V praxi to znamená, že se světlo po setmění automaticky zapne a vypne v souvislosti s pohybem. Například tedy 5 metrů před tím, než se dostanete ke vchodu do domu, se svítidlo zapne, a vy tak snadno najdete klíče. 

Pod textem najdete seznam námi nabízených LED reflektorů. Jsou v provedení nástěnném i jako stojící lampa. Většinou se jedná o produkty značky Steinel, která patří v tomto odvětví k tomu nejlepšímu. 


Solární reflektor s technologií LED

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.