volejte 515 555 113 až do 18 hodin

V košíku máte 0 0 Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
0
Oblíbené produkty:
0

Nemáte žádné oblíbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Menu

Solární osvětlení

Sluneční energie se stále více využívá pro nejrozličnější typy osvětlení po celém světě. Dlouhodobá úspora energie, zachování vzácných přírodních zdrojů a odstranění nutnosti vytváření dalších energií vedou k rychlému rozvoji solárních osvětlovacích systémů po celém světě. Pokud ještě žádné solární svítidlo nevlastníte, pojďte se s námi s nimi seznámit. Ukážeme vám jeho výhody i široké možnosti využití.

Solární osvětlovací systém se stává velmi aktuální a módní záležitostí a v našem eshopu je rozhodně z čeho vybírat. Pestrou škálu nejrůznějších osvětlovacích těles se solárními zdroji naleznete ZDE
 
MOŽNOSTI POUŽITÍ SOLÁRNÍCH SVĚTEL
 
Osvětlení terasy nebo balkonu. Pro automatické osvícení teplých letních večerů můžete zvolit z rozmanité palety jak dekorativních, tak jednoduchých funkčních osvětlovacích prvků. Samy se rozsvítí s příchodem soumraku a po a dostatečném nabití za slunných dní vydrží svítit mnoho hodin.
 
- Příjezdové cesty, chodníky, vstupní prostory. Pro tato místa je ideální vybírat solární lampy které lze zapíchnout snadno do země a vytýčit tak jimi bezpečnou cestu k domu či garáži. Mnohé modely jsou vybavené také pohybovými senzory. 
 
- Iluminace skalky, zahrádky či záhonů. Pro dosažení maximálního efektu kombinujte funkční nasvětlovací tělesa a dekorativní solární lampičky. Získáte nový svěží vzhled a vaše krásná zahrada vás nebude těšit pouze ve dne. 
 
- Osvětlení bazénu. Není hezčí pohled než na modrou čistou hladinu za teplých letních nocí. Solární svítidla dodají vašemu bazénu ten správný šmrnc a noční koupání se stane vaší oblíbenou letní zábavou. 
 
- Solární dekorace. Když popustíte uzdu svému kreativnímu já, za pomocí solárních zdrojů dokážete vykouzlit originální venkovní dekorace pro každou roční příležitost. Pro ty méně zdatné nabízí náš eshop i nepřeberné množství již hotových dekorativních předmětů se zabudovaným solárním systémem, takže je stačí jen koupit a umístit na vámi vybrané místo. 
 
VÝHODY SOLÁRNÍHO OSVĚTLENÍ
 
- Nízké, prakticky nulové náklady na provoz. Sluníčko faktury neposílá.
 
-  Minimální údržba. Solární svítidla mají málo pohyblivých částí, což znamená, že je mnohem menší šance, že se některá část svítidla poškodí. Jejich životnost trvá po dlouhou dobu a vyžadují jen skutečně malou péči.
 
- Žádné emise. Dalším významným přínosem solárních světel je pozitivní dopad na životní prostředí. Solární osvětlení v žádném případě nepřispívá ke globálnímu oteplování. 
 
- Bezpečnost používání. Se solárním osvětlením neexistuje riziko úrazu elektrickým proudem a světla jsou na dotek chladná, čímž jsou bezpečná pro děti a domácí zvířata.
 
- Snadná instalace. Většina venkovních solárních osvětlení nemá žádné komplikované dráty, které je třeba připojit k elektrickém systému. Instalace světel je maximálně jednoduchá - často jde jen o to je zapíchnout do země či pověsit na strom. 
 
- Solární světla fungují i v případě, že dojde k výpadku napájení. Protože energie není čerpána z elektrické sítě, výpadky proudu fungování osvětlení nijak neovlivní. 
 
- Solární osvětlení využívá obnovitelný zdroj energie. Solární energie je obnovitelný zdroj. Jiné zdroje energie, jako je uhlí a ropa, mají pouze vyčerpatelné zásoby. Na proti tomu sluneční energie bude s námi po celou dobu trvání lidské existence. 
 
 
Solární osvětlení šetří naši planetu i peněženku. Rozhodně stojí za to, pořídit si solární svítidla, jejich využití je všestranné - solární energie může uspokojit mnoho vašich různých světelných potřeb. Od chodníkových čí příjezdových světel, přes náladová osvětlení dotvářející atmosféru až po ruční svítilny či reflektory nebo stolní lampy. 

SOUVISEJÍCÍ produkty

Copyright © 1990 – 2019 Donoci, s.r.o.